EFMD Equis Accredited

KU Leuven program MBA je navržen tak, aby vyzval studenty, aby mysleli, výkon a růst směrem k úspěšnému zahájení své kariéry a připravit je posunout se na vedoucí pozice - od supervize k vyšším postavením - u začínajících podnikatelů, nadnárodních společností nebo non- -profit organizace. Projekt MBA umožňuje studentům přizpůsobit své individuální programy svým vlastním preferencím a ambicím.

Jednoroční program MBA se vyučuje výhradně v angličtině. Naši studenti se mohou účastnit výměnných programů s mnoha partnery jak uvnitř, tak mimo Evropu. Vybraní studenti MBA mohou také absolvovat dvojitý stupeň s Montpellier Business School. Tento dvojitý stupeň se skládá ze dvou let studia, se dvěma semestry v Antverpách nebo Bruselu a dvou semestrech v Montpellieru.

 • Vzdělávací úroveň: Akademický magisterský program
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Titul: Master of Business Administration (MSc)
 • Délka trvání: 1 rok (na plný úvazek), 60 kreditů ECTS
 • Typ: Denní vzdělávání
 • Umístění: Program je nabízen na areálu Antverpy (A) a Bruselu (B) KU Leuven.
 • Zahájení programu:
  • 1. semestr: 3. týden září - konec ledna (zkoušky v lednu)
  • 2. semestr: 2. týden únor - červenec (zkoušky v červnu)

Manažerské a interdisciplinární zaměření

Master of Business Administration (MBA) je jednoroční magisterský program vyučovaný v angličtině. MBA je navržen tak, aby vás vyzval k přemýšlení, výkonu a růstu směrem k úspěšnému zahájení své kariéry a připravit vás k přechodu na vedoucí pozici - od supervize

starší role - v začínajících podnikatelských subjektech, nadnárodních společnostech nebo neziskových organizacích.

Zvláštní design MBA umožňuje přizpůsobit svůj individuální program vašim vlastním preferencím a ambicím prostřednictvím volby kolejí a volitelných předmětů. Interdisciplinární přístup našeho MBA vás také připravuje na řešení a řešení obchodních problémů tím, že čerpáte z poznatků a zkušeností z různých disciplín, perspektiv a kulturního prostředí. Rozmanitost našeho programu je skutečně působivá: reprezentuje se asi 60 národností.

MBA se silně zaměřuje na rozvoj vedoucích dovedností a význam etiky, udržitelnosti a odpovědnosti firem. Má manažerské zaměření a je navržen tak, aby vám poskytl akademické znalosti a praktické zkušenosti, což vám umožní být úspěšní v různých (mezinárodních) manažerských pozicích. Program MBA lze sledovat v Antverpách nebo v Bruselu.

Obchodní orientovaný

Zveme mezinárodní manažery a vládní úředníky, aby se podělili o své zkušenosti během přednášek. Získáte cenné manažerské dovednosti prostřednictvím firemních případů a diplomové práce. Důraz je kladen na rozhodování, týmovou práci, jednání s jinými kulturami, časové řízení

a komunikačních dovedností.

Srdcem Evropy

Antverpy, metropole s vesnickou atmosférou, je proslulá svou kreativní atmosférou. To hostí širokou škálu módních návrhářů, butiků a vyskakovacích oken a je nepopiratelným lídrem v obchodě s diamanty nejméně pět set let. Navíc, na křižovatce hlavních dopravních a obchodních cest, se Antverpy pyšní strategickou polohou v Evropě. Jeho přístav přitahuje světově proslulé logistické a námořní společnosti a významné poskytovatele námořních služeb. Jako student získáte v tomto ohromujícím městě spoustu zábavy. Brusel, který je hostitelem Evropské unie a NATO, je kosmopolitní město, které desítky tisíc mezinárodních úředníků, diplomatů, novinářů a vyslanců nazývají "domů". Přesto jeho četné okresy si většinou udržely svou vlastní atmosféru, často vesničanskou: Dansaert se svými návrhářskými butiky, Schumanem a Jourdanem v srdci evropského okresu nebo starou populární čtvrtí Marollen, Brusel se svým každodenním brokánským trhem.

Brusel má přímé vlakové spojení do Amsterdamu, Londýna a Paříže. Nachází se v docházkové vzdálenosti od náměstí Grand Place, v našem bruselském kampusu budete moci studovat v jednom z hlavních ekonomických a politických center pro rozhodování na světě a těšit se z příležitostí, které Brusel nabízí. KU Leuven. Inspirace vynikající.

Mezinárodní zaměření

Můžete se rozhodnout sledovat evropský program v managementu, který zahrnuje dvojitý program Magistr v obchodní administrativě (KU Leuven) a Magistr in Management (Grande Ecole Program Montpellier Business School, Francie).

Dvojitý studijní program se skládá ze dvouletého studia se dvěma semestry v Antverpách nebo Bruselu a dvou semestrech v Montpellieru. To vám umožní získat titul od dvou vysoce hodnocených univerzit.

Můžete se také zajímat o možnost absolvovat mimoškolní stáž nebo o výměnu prostřednictvím rozšířeného magisterského programu.

STRUKTURA PROGRAMU

Core modul (12 kreditů)

Modul stopy (18 kreditů)

Můžete vybrat jednu stopu ze 14 skladeb (tj. 7 skladeb obecné správy a 7 tracků se specializací). Každá skladba se skládá ze 3 kurzů a celkem 18 ECTS. Skladby jsou nabízeny v Antverpách (A) nebo Bruselu (B)

Volitelné předměty (12 kreditů)

Diplomová práce (18 kreditů)

 • Metody podnikového výzkumu (3 kredity)
 • Diplomová práce (15 kreditů)

Upozorňujeme, že podrobné informace o programu nebudou k dispozici až tři měsíce před zahájením programu. Programová příručka Antverpy / Brusel zveřejněná před tímto datem se týká aktuálního akademického roku.

ŠKOLNÉ

 • Občané EHP: 906,1 EUR
 • Občané mimo EHP: 1 750 EUR

PERSPEKTIVY KARIÉRA

MBA - International Business Management Vás připravuje na manažerské pozice v organizacích a firmách. Jedná se o komplexní program a pracovní příležitosti jsou četné a rozmanité. V první fázi své kariéry jsou absolventi zaměstnáni hlavně ve finančních, správních a obchodních odděleních organizací a společností (např. Společnosti ve finančním sektoru a poradenské společnosti pro řízení). V dalších fázích své kariéry začnou pracovat na střední a vyšší úrovni řízení.

Absolventi MBA - Business Information Management jsou potřební na trhu práce kvůli neustálému růstu ICT služeb ve firmách a neziskových organizacích. Stávají se obchodními analytiky, funkčními analytiky, informačními analytiky, návrháři / správci systémů, správci sítí a dat. Jsou také zapojeni do prodeje a marketingu softwaru.

Absolventi MBA - Mezinárodní vztahy velmi často začínají pracovat pro mezinárodní organizace a společnosti nebo pro místní instituce a podniky, které chtějí jít globálně. Komplexní vzdělání jim pomáhá nalézt práci v celé řadě odvětví (banky, komerční a průmyslové podniky ...). Chcete-li dobře pracovat na manažerských pozicích v různých sektorech, potřebujete hluboký pohled na mezinárodní ekonomické a politické události.

MBA - Strategické řízení podniku vás připravuje na pracovní místa, která vyžadují schopnost identifikovat, analyzovat a řešit hlavní strategické problémy, kterým čelí vedení v oblasti financí, marketingu, účetnictví a lidských zdrojů pro různé typy organizací.

Další informace na adrese:

Program se vyučuje na:
Angličtina
KU Leuven: Faculty of Economics and Business
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
- Občané EHP: 906,1 EUR / občané mimo EHP: 1 750 EUR
Deadline
Kontaktuj školu
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
End Date