Master in Management

Všeobecné informace

Popis programu

MM FEB UGM je přední absolventská obchodní škola v Indonésii, která nabízí vysoce kvalitní obchodní vzdělání charakterizované silnými a kompetentními členy fakulty, dynamickým kurikulem, procesem spolupráce a kreativního procesu učení a příjemnou akademickou atmosférou. Být mezinárodně akreditovaný AACSB (Asociace Advance Collegiate školy podnikání), program je nyní jediným reprezentativním programem MBA v Indonésii, který je celosvětově uznáván.

Ukazuje náš závazek neustále zlepšovat kvalitu vzdělávání. Program vychovává a využívá vedoucí potenciál studentů prostřednictvím nejmodernějších učebních osnov v kombinaci s inovativními vzdělávacími procesy a intenzivním programem rozvoje měkkých dovedností obohaceného naší mezinárodní sítí 37 renomovaných mezinárodních partnerských univerzit v areálu Yogyakarta a Jakarta.

Vidění

Obohacený naší živou mezinárodní sítí, ale zakořeněnou v místní moudrosti, rozvíjíme strategické obchodní vůdce s integritou, kreativitou a znalostmi, které jsou nezbytné pro společnost.

Mise

Být vedoucí absolventskou obchodní školou v Indonésii v rozvíjení znalostí o podnikání a prosazování udržitelných a etických obchodních praktik tím, že se postaví na mezinárodní výzvy.

Program MBA

MMUGM nabízí tři typy akademických obchodních studijních programů: pravidelný program, mezinárodní program a výkonný program. Výkonný program je veden ve dvou třídách: Executive Class A, který je naplánován na odpoledne a Executive Class B, který je naplánován na sobotu (Jakarta Pátek - Sobota).

Přednášky a zkoušky v programu Pravidelný program a Výkonný program jsou uvedeny v jazyce Indonésie. Co se týče mezinárodního programu, přednášky, případové diskuse, zkoušky a diplomové práce jsou plně zpracovány v angličtině.

Studenti v mezinárodním programu musí na partnerských univerzitách v zahraničí vykonávat dvojí studium, studentskou výměnu nebo program krátkých kurzů.

Mezitím mají studenti Pravidelného programu také možnost žádat o takovéto mezinárodní expozice bez duálního studijního programu, ale podléhají aplikovaným požadavkům a podmínkám.

Program MMUGM pracuje na semestrálním systému s příjmy v únoru a srpnu. Jeden akademický rok se tedy skládá ze 2 semestrů, z nichž jeden semestr sestává z přibližně 6 měsíců.

Učební plán MMUGM je navržen tak, aby umožnil studentům dokončit studium v přiměřené lhůtě. Běžná délka studia je 18 měsíců pro řádný program, 24 měsíců pro výkonný program, 24 měsíců pro mezinárodní - studentský výměnný program a 30 měsíců pro mezinárodní - duální studijní program. Maximální délka studia je dvojnásobek normální délky studia.

Pro dokončení programu MBA musí student:

 1. Vyplňte alespoň 48 kreditů, včetně diplomové práce.
 2. Kompletní povinné nepovinné předměty.
 3. Mají minimálně 3,00 kumulativních GPA bez D a maximálně dvou Cs / Cs.
 4. Obhajoba práce.

48 kreditních hodin se skládá z 35 povinných předmětů, 9 semestrových kreditních hodin (SCH) koncentračních kurzů, diplomové práce 1 SCH a 3 SCH diplomové práce.

Struktura kurzu

Typy kurzů

Přijímací požadavky na zahraniční studenty

Dokumenty

 1. Kompletní formulář žádosti;
 2. 4 Barevná fotografie pasové velikosti;
 3. Životopis (CV);
 4. Motivační dopis;
 5. Naskenujte kopii platného pasu. Musí platit po dobu studia;
 6. Doporučení Dopis od školy / instituce žadatele;
 7. Dopis od indonéského velvyslanectví / konzulátu;
 8. Legalizovaný vysokoškolský certifikát a přepis (v angličtině);
 9. Prohlášení dobrého zdraví od žadatelova lékaře;
 10. Anglický test způsobilosti (minimální TOEFL PBT: 550 / IBT: 80 / IELTS: 6,0);
 11. Osobní prohlášení (formulář je k dispozici);
 12. Prohlášení o finanční podpoře (formulář je k dispozici).

Požadované dokumenty, které mají být zaslány e-mailem (softcopy) a poštou (kopie)

Všechny výše uvedené dokumenty musí být v angličtině. Pokud jsou dokumenty ve Francii, musí být přeloženy do angličtiny.

Postup registrace krok za krokem

 1. Úřad pro mezinárodní záležitosti (OIA) MM FEB UGM jej po obdržení přihlášky zpracuje pro návrh na akreditaci (LO) od univerzity. Žadatelé obdrží LO, která je požádá, aby uhradili nevratnou správní poplatek 632 USD.
 2. Jakmile se dohodnou a uhradí platbu, OIA FEB UGM požádá žadatele, aby zaslali kopii potvrzení o převodu. Jakmile bude vstupné potvrzeno bankou, OIA FEB UGM zpracuje dokumenty pro akceptační list (LoA) z UGM.
 3. Žadatelé obdrží e-mailem LoA a další informace týkající se nabízených kurzů, akademické regulace, studentského kamaráda atd.
 4. Kancelář mezinárodních záležitostí UGM zpracuje dokumenty žádosti na ředitelství pro vysokoškolské vzdělávání v Indonésii o povolení ke studiu. Vydání studijního povolení obvykle trvá dva měsíce.
 5. Když je k dispozici studijní povolení, univerzita bude pomáhat studentům, aby zajistili souhlas od imigračního úřadu v Jakartě pro vízum s omezeným pobytem (VITAS / Visa Tinggal Terbatas). Bude to trvat minimálně tři / čtyři měsíce, než se vám podaří získat povolení ke studiu a schválení VITAS.
 6. Ihned po potvrzení souhlasu s VITAS (VISA Authorization), bude Imigrační úřad telexem na indonéské velvyslanectví, kde budete žádat o vízum. Chcete-li, aby byla autorizace VISA telexována na indonéské velvyslanectví, informujte nás prosím prostřednictvím které ambasády budete žádat.
 7. OIA FEB UGM Vám pošle VITAS schválení (VISA Authorization) prostřednictvím e-mailu. S tímto schválením VITAS můžete požádat o vízum s omezeným pobytem (VITAS / Visa Tinggal Terbatas) na velvyslanectví / generálním konzulátu Indonésie, které jste nás informovali.
 8. Důrazně doporučujeme, abyste odjeli do Indonésie pouze s omezeným pobytem (VITAS / Visa Tinggal Terbatas). Před tím, než požádáte o vízum VISA, musíte počkat na schválení VITAS.
 9. Nedoporučuje se používat jiné vízum, jako je například Kulturní společenská návštěva (VKSB). VKSB platí pouze po dobu 60 dnů a měl by být prodloužen každý měsíc během vašeho pobytu. Maximální prodloužení je čtyřikrát. Pokud chcete zůstat déle, musíte požádat o vízum mimo Indonésii. To stojí více času a peněz, aby měsíční VKSB rozšíření a může odvrátit pozornost od svého studia zde. Proto; VITAS doporučujeme místo VKSB.

Tento nevratný správní poplatek zahrnuje neakademický poplatek: povolení ke studiu, povolení k udělení víza, povolení k pobytu s omezeným pobytem (KITAS), hlášení policie (STM a SKLD), dočasné povolení k trvalému pobytu (SKPPS), povolení pro více výstupů a univerzitní zdravotní pojištění.

Do 7 dnů po příjezdu do Indonésie musí zahraniční studenti s vízem s omezeným pobytem (Visa Ijin Tinggal Terbatas / VITAS) neprodleně podat zprávu Úřadu pro mezinárodní záležitosti na UGM.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Considered one of the oldest universities in Indonesia, Universitas Gadjah Mada serves as a pillar of educational awakening in Indonesia and purports to be a defender and disseminator of Pancasila.

Considered one of the oldest universities in Indonesia, Universitas Gadjah Mada serves as a pillar of educational awakening in Indonesia and purports to be a defender and disseminator of Pancasila. Méně

Akreditace

AACSB Accredited