Master in Business Administration - LIU Post

Všeobecné informace

Popis programu

O

Master of Business Administration (MBA) otevírá dveře ke kariérním příležitostem daleko za finančním sektorem. Ve skutečnosti jsou informační technologie, energie, léčiva a zdravotnictví mezi průmysly, které v loňském roce zaznamenaly dvojciferný nárůst počtu pracovních míst v oblasti MBA a podle průzkumu GMAC pro firemní rekrutéry v roce 2014 je výhled na zaměstnance absolventů MBA po celém světě.

College of Management nabízí flexibilní a přizpůsobitelné programy MBA, které podporují rozsáhlé individuální zájmy a profesní cíle našich studentů. Pohodlné večerní kurzy vám umožňují absolvovat svůj titul svým vlastním tempem, a to buď na plný nebo částečný úvazek. Studenti v našich programech MBA představují směs profesionálních povinností - od vedoucích pracovníků až po nejnovější studenty - kulturní zázemí, kariéru a životní zkušenosti. Tato různorodost, která se odráží také v naší fakultě, poskytuje obohacený vzdělávací zážitek jak v učebně, tak i mimo ní, a odráží tak rostoucí globalizované podnikatelské prostředí. Všechny naše MBA a obchodní programy jsou akreditovány AACSB International.

Program LIU Post Master of Business Administration (MBA) kombinuje nejvyšší úroveň akademické přísnosti a reálného světa. Akreditováno společností AACSB International, nabízí několik flexibilních možností pro podporu individuálních zájmů, kariérních cílů a zaneprázdněných plánů. Sledujte své vzdělání na plný nebo částečný úvazek během týdnů a / nebo v sobotu. Jako různorodý obchodní stupeň s mnoha možnostmi profesního rozvoje, volitelné předměty jsou k dispozici v oblasti financí, managementu, marketingu a mezinárodního obchodu.

LIU Post také nabízí dvojí program JD / MBA a Corporate MBA Program, kde jsou kurzy prezentovány na místě na sponzorování firemních kanceláří. Naše zrychlený BS / MBA a BA / MBA programy umožňují kvalifikovaným studentům dokončit své bakalářské vědy nebo bakalářského umění a MBA v pouhých pěti letech.

Požadavky na přijetí

Podnikový program Vysoké školy řízení stanovil jako nejkritičtější kritéria pro hodnocení kandidátů na postgraduální studium následující kritéria:

 1. Scholastický úspěch a touha vyniknout, o čemž svědčí předchozí akademická práce.
 2. Aptitude pro absolventské studium, jak je naznačeno skóre na Graduate Management Admissions Test (GMAT).
 3. Motivace, potenciál vedení a zralost, o čemž svědčí předchozí pracovní zkušenost a mimoškolní aktivity.

Žadatelé o MBA musí předložit následující položky pro přijetí.

 • Žádost o přijetí
 • Poplatek za žádost: 50 USD (nevratné)
 • Bakalářský titul s minimálním GPA 2,75 z akreditované vysoké školy nebo univerzity. Studenti, kteří tyto požadavky nesplňují, jsou vítáni, když diskutují o možnostech přijetí s absolventským poradcem. Pro aplikaci není vyžadována žádná konkrétní vysokoškolská magie. Žadatelé, kteří jsou ve svém vysokoškolském ročníku na vysokoškolské instituci, mohou požádat o přijetí na kolegium vedoucích pracovníků, ale přijetí bude podmíněno předložením závěrečných platových tříd a přijetím bakalářského titulu. Žadatelé, kteří navštěvovali instituce mimo Spojené státy, musí mít titul odpovídající americkému bakalářskému titulu.
 • Oficiální kopie vašich bakalářských a / nebo postgraduálních přepisů z jakýchkoli vysokých škol nebo univerzit, které jste navštívili.
 • Následující standardizované testy mohou být použity pro přijetí do programu MBA: GMAT, GRE a LSAT. Pro úplné přijetí je zapotřebí minimální skóre 400 bodů GMAT (Graduate Management Admissions Test). Vyšší skóre je zapotřebí, pokud je celkový gramatický GPA mezi 2,5-2,7499. GRE zkouška je přijata, pokud je odečtena pomocí stupnice 130-170 (srpen 2011 k dnešnímu dni) s minimálním ekvivalentním skóre GMAT 400. Tabulka konverze GRE-GMAT lze nalézt na adrese www.ets.org/gre/institutions/about/ mba / comparison_tool. LSAT zkouška přijatá během posledních pěti (5) let s minimálním skóre 141 je také přijata. Potenciální studenti jsou osvobozeni od standardizovaných testů, pokud splňují následující kritéria: jsou držiteli licence CPA nebo JD, doktorátu nebo magisterského studia v (většině) technických koncentracích.
 • Dva odborné a / nebo akademické doporučení týkající se hlavičkového papíru společnosti, které se zabývají potenciálem žadatele v oboru a schopností absolvovat absolventský program.
 • Osobní prohlášení, které se zabývá důvodem, proč máte zájem o absolventskou práci v této oblasti studia.
 • Aktuální životopis.
 • Studenti, u nichž je angličtina druhým jazykem, musí předložit oficiální výsledky z testu angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL). Požadované minimální přijatelné skóre TOEFL je: 85 Internetové (213 počítačové nebo 550 papírové) nebo minimální skóre IELTS: 7,0.

Studenti, kteří nedosáhli standardizované zkušební kvalifikace, jsou vyzváni, aby se zapsali do Programu osobního obohacování jako nezařazení studenti a mohou se přihlásit na nejvýše dvě (2) 500 úrovňových základních kurzů MBA. Očekává se, že student úspěšně absolvuje jeden ze standardizovaných testů uvedených nejpozději do ukončení druhého kurzu, aby mohl pokračovat v programu MBA.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Čtěte více

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Méně
New York , Brookville + 1 Více Méně