Master in Business Administration - LIU Brooklyn

Všeobecné informace

Popis programu

O

Pokud hledáte program MBA, který nabízí komplexní a náročné obchodní osnovy v kombinaci s pohodlným plánováním, vynikajícím vyučováním, dynamickou sítí, nepřetržitým personálním poradenstvím a pohodlnou a populární polohou, je program MBA na Long Island University Brooklyn Campus správnou volbou pro vás.

36 až 63 kreditů Master of Business Administration (počet kreditů je založen na vašem vysokoškolském kurzu) poskytuje znalostní základnu a dovednosti, které umožňují profesionálům stát se lídry v podnikání tím, že nabízí komplexní program, který splňuje potřeby stále se měnící, globálním podnikatelském prostředí. Program je nabízen na částečný úvazek ve večerních a víkendových semestrech s 15 a 7 týdny, aby vyhovoval rozvrhům zaneprázdněných pracujících profesionálů, kteří mají zájem o posílení své kariéry. Když se přihlásíte do programu, připojíte se k studentům zastupujícím každý kontinent a budete mít různé profesní zázemí, včetně těch, kteří pracují v podnikových subjektech, neziskových organizacích a vládních agenturách.

Získáte znalosti základních principů podnikání prostřednictvím požadovaných kurzů. Navíc budete rozvíjet odbornost a myšlení v konkrétní oblasti tím, že se zaměříte na oblast koncentrace. To vám poskytne silnou kombinaci hlubokých znalostí a vývoj dovedností, které jsou navrženy tak, aby zvyšovaly vaši tržní schopnost a sloužily vám po celou vaši kariéru.

Požadavky na přijetí

Standardy pro přijetí jako plně matriculated student v programu MBA jsou následující:

  1. Bakalářský titul s minimálním průměrem 3,0 kumulativního bodu od akreditované instituce.
  2. Výsledky zkoušky pro přijetí absolventů řízení (GMAT) nebo absolventa rejstříku (GRE), pokud žadatel již není držitelem titulu magisterského nebo JD od akreditované instituce nebo je držitelem certifikátu certifikovaného auditora.
  3. Oficiální přepisy ze všech předních vysokých škol a univerzit (zahraniční dokumenty musí být doprovázeny ověřeným překladem do angličtiny).
  4. Oficiální skóre z testu TOEFL pro žadatele o titul ze zahraničních vysokých škol a vysokých škol.
  5. Písemné prohlášení - popisuje cíle žadatele o přijetí do programu.
  6. Aktuální životopis.
  7. Dva doporučující dopisy.
  8. Dokončená přihláška předložená Úřadu pro přijímání.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Čtěte více

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Méně
New York , Brookville + 1 Více Méně

Akreditace

AACSB Accredited