Magistr V Oblasti Business Administration (MBA - Non-Thesis)

Všeobecné informace

Popis programu

Cílem Katedry podnikové administrativy je seznámit studenty se všemi praktickými a teoretickými aspekty a cíli oboru. Kromě kurzů souvisejících s funkčními oblastmi, jako je řízení, účetnictví, finance, marketing a lidské zdroje, jsou zahrnuty kurzy, jako jsou informační technologie, behaviorální vědy, komunikace, ekonomie a právo.

Cílem programu Antalya Bilim University Business Administration Program (MBA) je vzdělávat přední manažery společností a institucí. S přihlédnutím k důležitosti lidských zdrojů, které pro podniky každým dnem rostou, a v dnešním globálním obchodním světě poskytují vedoucí pracovníci a vůdci kompetence, které potřebují, a poskytují je pro praxi v praktických oblastech.

  • Uchazeči musí mít bakalářský titul na zahraniční fakultě nebo na vysoké škole, která má alespoň čtyři roky národního přijetí nebo rovnocenné s Radou vysokého školství (YÖK). Neexistuje žádné omezení sekce.
  • Program zahrnuje celkem 10 předmětů (30 kreditů) na 3 semestry. Student, který na konci tohoto období neuspěje nebo který nemůže dokončit program, je propuštěn z vysoké školy podle zákona č. 12 nařízení o absolventech YÖK.
  • Programový jazyk je „turečtina“.
  • Za účelem absolvování studenti připraví magisterský diplomový projekt kromě běžných kurzů.
  • Skóre ALES nebo YDS se pro vstup do programu nevyžaduje.
  • Programové kurzy ABU MBA se konají v pracovních dnech ABU City Campus (7. - 8. patro nad Markantalya AVM) mezi 19:00 a 21:00.This is a shot of the owner of New Zealand watch company - Hunters Race. Hunters Race / Unsplash
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects.

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects. Méně