Master of Global Management lidských zdrojů (Full-time MBA program)

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Global Management lidských zdrojů (Full-time MBA program)

Master of Global Management lidských zdrojů je stanovena na potřebě akademie posílit HR povolání, a dát studentům nějakou průpravu v tom, jak klíčové oblasti podnikání jsou integrovány v úspěšných organizací. Jejím cílem je poskytnout svým studentům pevný, dobře obešel vzdělání v oblasti lidských zdrojů a zdůraznilo stavbu týmu a globální perspektivu. S nadcházející éře globalizace, národy jsou závodní intenzivně získat konkurenční výhodu prostřednictvím investic do inovativních znalostí a světových talentů vývoje, zejména ve snaze o akademické prestiže a elitní talent pěstování. Z tohoto důvodu je důležité, aby na plný úvazek Master of řízení Global lidských zdrojů využít své zdroje a poskytnout studentům možnost získat jak teoretické a praktické dovednosti. Program se zaměřuje na dodávku nové English magisterském studijním programu, který bude rozvíjet konkurenční světových talentů a vybavit studenty lidského poznání řízení zdrojů, potřeba velmi dnes mezinárodních společností.

Výhody studovat na Master of řízení Global lidských zdrojů

Chcete mít spojení se společnostmi, v jihovýchodní Asii? Je-li tomu tak, studium v ​​Master of Global Management lidských zdrojů je nejlepší volbou pro vás. Většina našich HR absolventů jsou v současné době pracuje jako HR manažery v několika různých oblastech. Tyto Absolventi mají silnou poptávku po mezinárodní talenty mezi studenty, zejména těch, které mají zájem o práci v Asii.

Zamýšlené Student Market

Program vítá nejen ti, kteří studují / práce v HR sektoru-zaměstnavatelů, manažery a odborníky, ale i ti, kteří mají zájem v oblasti lidských zdrojů, a pro ty, kteří se zajímají o řízení / komunikaci s lidmi.

Učení cílů

HR Profese

Master of programu Global řízení lidských zdrojů zvyšuje odbornou způsobilost a znalosti v oblasti lidských zdrojů studentů prostřednictvím integrovaného vzdělávacího procesu zahrnující personální teorie a praxe. Studenti jsou povinni absolvovat kurzy v oblasti manažerského týmu, strategického řízení lidských zdrojů, a organizace teorie a řízení. Navíc, s vyváženým důrazem na teorii a praxi, nabízíme také Metodologie výzkumu teorie posílit u studentů analytické a strategické myšlení a vystavit je na nejlepší postupy řízení.

HR Etika a sociální odpovědnost

Pro zvýšení HR etiku studentů a sociální odpovědnost, budou nabídnuta kurz "Enterprise etiky a udržitelný rozvoj". Tento kurz je navržen tak, aby zavedení teorie o HR etice a analyzovat etická dilemata, které nevyhnutelně přijdou v podnikání. Kurz také zve odborníky z různých odvětví, jak pomoci sdílení praktických aplikací se studenty.

Global Vision

Chcete-li podpořit globální perspektivu mezi studenty, nabízíme řetězec unikátních mezinárodních kurzech, včetně "Mezinárodní řízení lidských zdrojů", "Mezinárodní Marketing Management", "mezikulturní vedení a komunikace," a "Globalizace a řízení lidských zdrojů." Všechny předměty Výše uvedené jsou vyučovány v anglickém jazyce poskytnout studentům s mezinárodní znalosti a kulturní povědomí. Studenti se mohou zvýšit svou globální vizi, že se zapojí v interkulturní komunikaci prostřednictvím univerzity 142 partnerských univerzit.

Budování týmu / Komunikace schopnosti

Většina kurzů požadovat, aby studenti tvoří tým 3-5 studenty, a poté analyzovat případy nalezených v oblasti lidských zdrojů. Prostřednictvím analýzy případů, studenti nejen získat znalosti o personálních teorií, ale také naučit se aplikovat tyto odborné znalosti v praktickým způsobem. Kromě toho, pomocí případových diskusí budou zvyšovat své schopnosti jako efektivní komunikátory.

HR Odbornost / Industrial Independent Studies / řešení problémů schopnost

Náš program nabízí kurz "Průmyslové nezávislých studií", na stavbu spojovací most mezi studenty a podniky. Studenti budou tvořit týmy 2-3 osoby a budou poučeni o našich profesorů ", aby se řešení problémů vzniklých podniků. Prostřednictvím tohoto procesu nezávislé studie, šetření, zprávy a analýzy případů průmyslu, studenti zvýšit jejich schopnost aplikací teorie na praktických případů, a řešení problémů a přitom obchodní a personální rozhodnutí.

Maturitní Požadavky

Absolvování programu Master of Global řízení lidských zdrojů vyžaduje minimálně 39 kreditů. Studenti si mohou vybrat pouze anglicky vyučovaných kurzů nabízených v rámci College of Management. Studenti jsou povinni přijmout čtyři manažerské kurzy základní, tedy finančního řízení, informační systémy, Marketing Management, produkce a Operations Management (výběr minimálně ze dvou předmětů z výše uvedených čtyř). Úvěry schválené na tuzemské či zahraniční vysoké škole akreditovaným Ministerstvem školství, klasifikovaný není nižší než 75, lze prominout aplikací. Místní studenti jsou povinni účastnit se v zámořském výměnného programu, trvat ne méně než dva manažerské kurzy při výměně, a mají TOEFL skóre nad ibt79-80 (nebo IELTS 6), pro jejich znalosti angličtiny. Zahraniční studenti by měli dostat čínské znalosti, TOCFL skóre úrovně 2 (A2) nebo New HSK skóre úrovně 2. Jak místní studenti a zahraniční studenti jsou povinni absolvovat maturitní práce v anglickém jazyce, a měl by složit ústní hodnocení.

Poslední aktualizace Led 2015

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

National Sun Yat-sen University (NSYSU) was founded in 1980 in Kaohsiung and became one of the fastest growing universities in Taiwan and in Asia. NSYSU has endeavored to pursue excellence in teaching ... Čtěte více

National Sun Yat-sen University (NSYSU) was founded in 1980 in Kaohsiung and became one of the fastest growing universities in Taiwan and in Asia. NSYSU has endeavored to pursue excellence in teaching and research Méně
Město Kaohsiung