Umístil v Bostonu v Massachusetts, Simmons School of Management nabízí jediný AACSB-akreditovaný program MBA určený výhradně pro ženy, nejlépe hodnocený, celonárodně uznávaný program Entrepreneurship, programy rozvoje vedoucích k rozvoji žen v podnikání, bakalářských a kombinovaných studijních programech, konferenci vedoucích pracovníků světové úrovně, špičkovému výzkumu a vedoucímu myšlení v otázkách týkajících se žen, vedení a řízení.

Možnosti programu

Simmons MBA je navržen tak, aby odpovídal rušným životům a různým situacím žen. Proto nabízíme celou řadu možností programů na plný a částečný úvazek. Bez ohledu na cestu, kterou si vyberete, obdržíte stejnou vysokou úroveň vzdělání, vyučovanou stejným učebním plánem, stejným výjimečným týmem fakulty. Abychom studentům poskytli větší flexibilitu, nabízíme kromě pravidelných kurzů i komprimované kurzy, hybridní kurzy a podcasty.

Osnovy

Přísné učební osnovy, které staví vaše dovednosti Integrační osnovy programu MBM společnosti Simmons jsou pečlivě navrženy tak, aby zajistily, že dovednosti se budují kumulativně a jsou posíleny v celém programu. Program MBA se otevírá týdnem volitelných workshopů pro tvorbu dovedností a obecných orientačních zasedání pro všechny studenty. V prvním týdnu vyučování se studenti zúčastní semináře založeného na Foundations of Business, což představuje jeden-týdenní kurz, který studentům přináší strukturu a koncepce učebních osnov - a také navzájem. Základy podnikání Týdenní úvodní kurz - předehra k kurzu Simmons MBA-Foundations of Business poskytuje pohled na helikoptéru obecných funkcí řízení a zavádí různé analytické perspektivy, které pokrývá náš program. Základní vzdělávací kurzy Studenti rozvíjejí dovednosti, které potřebují k tomu, aby byli efektivními manažery, včetně analytických dovedností, jako je strategické myšlení, účetnictví, ekonomika a kvantitativní analýza a dovednosti v oblasti chování, jako jsou komunikace a strategie vedení. Pokročilé kurzy Studenti se specializují na disciplinární nástroje a znalosti potřebné k vedení a řízení na strategické úrovni. Statistiky Obvykle se v létě obvykle doporučují stáže (i když nejsou vyžadovány). Umožňují studentům aplikovat získané dovednosti a získávají specifické znalosti z oboru. Integrativní kurzy Tyto kurzy "capstone" připravují studenty k tomu, aby využívali nástroje a znalosti z různých oborů, aby řešili strategické problémy, problémy a příležitosti. Koncentrace a volby Studenti přizpůsobí svůj stupeň výběrem z jedné z našich 7 určených koncentrací nebo navržením své vlastní oblasti specializace výběrem z našeho seznamu pokročilých volitelných předmětů.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Simmons College, Simmons School of Management »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
16 - 36 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
Applications received after April 15th will be reviewed on a rolling admission basis as space is available in the class.
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications received after April 15th will be reviewed on a rolling admission basis as space is available in the class.
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications received after April 15th will be reviewed on a rolling admission basis as space is available in the class.
End Date