Přečtěte si oficiální popis

Program MBA na Vysoké škole řízení a podnikání National-Louis University nabízí rozmanitou řadu kurzů, které představí zkušeného odborníka s finančními / účetními / ekonomickými dovednostmi, stejně jako praktické dovednosti lidí / vůdců potřebné k úspěchu v dnešní stále složitější organizační nastavení. Tyto kurzy jsou navrženy tak, aby řešily praktické problémy spíše než teoretické, takže studenti budou schopni aplikovat své nové znalosti a dovednosti ve svém pracovním prostředí téměř okamžitě. Dále jsou kurzy uspořádány tak, aby poskytovaly kontinuitu a budou obsahovat společné témata a témata. K těmto tématům a tématům patří problematika komunikace, otázky rozmanitosti, právo a etika, jakož i strategické myšlení a vedoucí schopnosti. Tento program je určen k tomu, aby sloužil dospělým, kteří pracují v složitých organizacích, veřejném i soukromém, neziskovém i prospěšném, a pomáhá jim efektivněji pracovat s nadřízenými, vrstevníky a podřízenými při identifikaci, objasňování a řešení organizační cíle a problémy.

Tento program MBA je nabízen ve vybraných lokalitách vhodných pro pracující dospělé, kteří se setkávají v kohortových skupinách, které zůstávají společně pro celý program.

Náš program MBA je nabízen ve třech inovativních formátech : in-class (Web enhanced), online a hybridní. Studenti postupují v rámci programu s kohortou 15 až 20 různorodých studentů, kteří odrážejí týmy, s nimiž se můžete setkat v práci. Kurzy se setkávají jen jednou týdně ve formátu ve třídě, ve kterém jsou kurzy tváří v tvář podpořeny účastí na webových stránkách tříd, které jsou přístupné kdykoli a kdekoli. Instrukce v online formátu probíhá prostřednictvím webové platformy pro učení. Online kurzy jsou hodně podobné kurzům ve třídách, s určitými cíli svázanými s konkrétním obsahem kurzu. Nástroje pro špičkové technologie, jako jsou streamovací média a simulace strategického řízení, podpoří vaše učení. Náš hybridní formát poskytuje inovativní kombinace našich on-line a on-line formátů.


MBA Studenti si budou moci vybrat ze tří koncentrací:

Obecné řízení koncentrace, finanční koncentrace,
a marketingové koncentrace

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Duration
21 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date