Read the Official Description

Program MBA na Vysoké škole řízení a podnikání National-Louis University nabízí rozmanitou řadu kurzů, které představí zkušeného odborníka s finančními / účetními / ekonomickými dovednostmi, stejně jako praktické dovednosti lidí / vůdců potřebné k úspěchu v dnešní stále složitější organizační nastavení. Tyto kurzy jsou navrženy tak, aby řešily praktické problémy spíše než teoretické, takže studenti budou schopni aplikovat své nové znalosti a dovednosti ve svém pracovním prostředí téměř okamžitě. Dále jsou kurzy uspořádány tak, aby poskytovaly kontinuitu a budou obsahovat společné témata a témata. K těmto tématům a tématům patří problematika komunikace, otázky rozmanitosti, právo a etika, jakož i strategické myšlení a vedoucí schopnosti. Tento program je určen k tomu, aby sloužil dospělým, kteří pracují v složitých organizacích, veřejném i soukromém, neziskovém i prospěšném, a pomáhá jim efektivněji pracovat s nadřízenými, vrstevníky a podřízenými při identifikaci, objasňování a řešení organizační cíle a problémy.

Tento program MBA je nabízen ve vybraných lokalitách vhodných pro pracující dospělé, kteří se setkávají v kohortových skupinách, které zůstávají společně pro celý program.

Náš program MBA je nabízen ve třech inovativních formátech : in-class (Web enhanced), online a hybridní. Studenti postupují v rámci programu s kohortou 15 až 20 různorodých studentů, kteří odrážejí týmy, s nimiž se můžete setkat v práci. Kurzy se setkávají jen jednou týdně ve formátu ve třídě, ve kterém jsou kurzy tváří v tvář podpořeny účastí na webových stránkách tříd, které jsou přístupné kdykoli a kdekoli. Instrukce v online formátu probíhá prostřednictvím webové platformy pro učení. Online kurzy jsou hodně podobné kurzům ve třídách, s určitými cíli svázanými s konkrétním obsahem kurzu. Nástroje pro špičkové technologie, jako jsou streamovací média a simulace strategického řízení, podpoří vaše učení. Náš hybridní formát poskytuje inovativní kombinace našich on-line a on-line formátů.


MBA Studenti si budou moci vybrat ze tří koncentrací:

Obecné řízení koncentrace, finanční koncentrace,
a marketingové koncentrace

Program taught in:
Angličtina
This course is Online forma, Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
21 měsíců
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019