Read the Official Description

Tento program je určen pro absolventy vysokých škol, kteří hledají všeobecné správy vzdělání na magisterské úrovni, na část-úvazek a zároveň nadále vykonávat svou profesní manažerské kariéry na plný úvazek. Výkonný styl dodání program umožňuje efektivní a účinné pokrytí obsahu kurzu v minimálním časovém období. Studenti, kteří absolvují všechny dostupné kurzu nabízí každý termín lze obvykle dokončit program za tři roky.

Na Labovitz School of Business a ekonomiky, MBA znamená až tři roky samozřejmě práce navíc k vaší kariéře. To znamená, že in-hloubkové analýzy obchodních teorií a schopnost aplikovat tyto teorie na obchodní praxi. To také znamená, že když máte naši MBA po své jméno, máte výhodu.

Chcete-li být přijat do programu MBA, musí žadatel předložit důkaz o:

 • Získal bakalářský titul z regionální nebo národní úrovni akreditované vysoké škole nebo vysoké škole
 • Dosaženo uspokojivé skóre na Graduate Management Admission Test (GMAT se upouští pro studenty, kteří složili zkoušku CPA, nebo získal absolvent titul z regionální nebo národní úrovni akreditované vysoké škole nebo vysoké škole)
 • Dosáhly uspokojivého pokroku při vyplňování požadovaných nadace / předpokladem studia. Studenti s mimořádnou vědeckou záznamy, může požádat o včasné přijetí před dokončením tohoto studia.

Stavíme na základech obchodní znalosti již máte:

 • v oblasti financí a provozu
 • v oblasti marketingu a managementu
 • v oblasti lidských zdrojů

a v řadě dalších oblastí. Naši studenti pocházejí z profesionálního světa, a tak očekáváme od nich určitou úroveň zkušeností-oni musí mít pevný základ obchodní know-how a jinak akademicky připravená. To je od této nadace, že můžeme vytvořit více cenné zaměstnance a jistější, schopných vůdců.

LSBE MBA je konkurenceschopný, náročný a obohacující program, který nabízí:

 • Doktorské fakulty
  Naši zkušení výzkumní pracovníci fakulty jsou aktivní v různých akademických disciplín. Tito jedinci jsou kotvy našeho programu, a stejně jako oni vás povede, budou inspirovat k vedení.
 • Flexibilita pro profesionály
  Naše MBA je součástí-time program nabízen v Duluth a Rochester, Minnesota, účinně sloužící celý stát. Kurzy jsou k dispozici ve večerních hodinách ao víkendech, což vám umožní dokončit své MBA s minimem přerušení vaší kariéry. Program může rovněž být provedena na základě na plný úvazek, za předpokladu, že nejméně dva předměty jsou doplněny každý semestr.
 • Komplexní Curriculum
  Zajišťujeme náročné základní a volitelných předmětů ve všech klíčových oblastech podnikání-každý z nich buduje a rozšiřuje na solidní základ obchodní znalosti.
 • Mezinárodní uznání
  Labovitz MBA uděluje University of Minnesota Graduate School, vysoce respektovaný univerzitní-takže si titul bude uznána po celém světě.
 • Akademický Rigor
  Naši studenti mají vynikal oba akademicky a odborně, se jim podařilo v různých pozicích a různých oborů. Naše interaktivní třídy zajistí, že budete učit se od nich, a to nejen z vašich profesorů.
 • Mezinárodní akreditace AACSB
  Naše Mistři v oboru Business Administration je jedním z pouhých tří v členském státě a dva v rámci University of Minnesota systému dosáhli a udržovaný hard-vydělané akreditace sdružení Advance Collegiate školy podnikání International.

Tato akreditace znamená důkladného přezkoumání procesu a průběžné hodnocení fakulty kvalifikací, učebních osnov, neustálé zlepšování procesů, hodnocení praxe a studentů a fakultních zdrojů. Pouze v horní třetině obchodních škol v národě jsou schopni dosáhnout tohoto akreditaci, která zaručuje vaše MBA splňuje nejvyšší kritéria stanovená Společenství pro řízení vzdělávání.Požadavky na přijetí


žadatelé musí absolvovat minimálně 16 kreditů nebo ekvivalent nadace nebo předpokladem práce v oblastech souvisejících se kromě 32 kreditů program.

Program taught in:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019