Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Zvyšte svou příležitost s Master of Business Administration (MBA)
Připravte se na pokroky ve vaší kariéře v programu Master of Business Administration (MBA) Grand Canyon University, který nabízí společnost Colangelo College of Business. Se vzdělávacím programem založeným na rozvoji vedoucích pozic, organizačním růstu a řízením operací, tento in-demand online MBA program je ideální pro budoucí manažery a vedoucí pracovníky. Podpořit svůj podnikatelského ducha a stát se kritický myslitel a rozhodovací pravomocí, vycházející z křesťanského pohledu na svět.

Tento program Master of Business Administration zahrnuje řadu kurzů relevantních pro moderní obchodní operace. Zkoumat účetní a finanční témata ze základních zásad, které inovativní koncepty, včetně předvídání a získávání finančních prostředků na kapitálových trzích. V malých, akademické stimulující prostředí k učení, diskutovat strategií formulace a spuštění v rámci organizace a udržitelnosti na globálním trhu. Výzkum oddělení funkcí z manažerského postoj, a diskutovat o chování a techniky, které operace dopadu a přijmout rozmanitost.

studijní výstupy

Naučte se vedení firmy
V magisterském studijním programu Master of Business Administration získáte vyšší znalosti o podnikání, administrativě a efektivním vedení. Zkontrolujte součásti, které řídí obchodní úspěch a zvládnout proces k vytvoření produktivní organizační kulturu. Ročníkové práce a kritické myšlení vám pomůže rozvíjet znalosti pro transformační vedení v podnikové praxi.

Co se naučíte

Studovat komplexní kurikulum MBA
Online MBA zrychluje vaše učení prostřednictvím několika témat kurzu a cílů:

  • Manažerské koncepcí a strategií týkajících se řízení operací v obou výrobních a servisních prostředích
  • Vedení marketingové funkce a tržní analýzy v oblasti životního prostředí
  • Marketingové plánování, strategie a kontrolu
  • Mikroekonomické a makroekonomické pojmy týkající se současného podnikání
  • Kvantitativní nástroje a techniky používané k modelování podnikových funkcí a aplikací
  • Klíčové pojmy vedení
  • Přehled o tom, jak věda o organizačního chování přispívá k efektivnímu vedoucích a řídících pracovníků

Kariéra Výsledky

Podporujte svou kariéru pomocí pokročilých dovedností v oblasti vedení
MBA je velmi vyhledávaný studijní program. To vám poskytuje dovednosti potřebné k vývoji a získat sebevědomí působit jako manažer, podnikatel, ředitel, manažer a obchodní vůdce. Typické kariéry s mistry v oboru Business Administration patří generální ředitel, viceprezident provozu, ředitele nebo vedoucího ve všech typech obchodních a servisních organizací.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date