Přečtěte si oficiální popis

Jako kandidát v Saint Rose MBA, dostanete pokročilé průpravu v každém aspektu podnikání a schopnost vyniknout v dnešním rychle se rozvíjející podnikatelské prostředí.

Základní kurzy pokrývají celé spektrum manažerských a vůdčích schopností, zatímco studenti mohou používat volitelné rozvíjet hluboké znalosti účetnictví, marketing, finance, lidské zdroje, nebo technologie.

Profesionálně akreditovány Radou pro akreditaci pro obchodní školy a programy, naše MBA program vychází vstříc potřebám a zájmům našich studentů. Společné MBA / JD Studium je k dispozici, stejně jako Advanced Osvědčení v finančního plánování, organizační vedení a počítačové informační systémy.

MBA Program Cíle

Náš program MBA poskytuje studentům dovednosti a znalosti, aby se stala efektivní manažery v dnešním rychle se měnícím a konkurenčním prostředí. Profesionálně akreditované Asociace Collegiate Obchodní školy a programy, program poskytuje solidní základ v základních obchodních disciplín. Základní kurzy kladou důraz na rozvoj manažerských dovedností, připravovat studenty vést, motivovat, komunikovat a efektivně komunikovat se zákazníky, zaměstnanci a komunity. Prostřednictvím volitelných, máte příležitost k rozvoji více in-hluboké porozumění účetnictví, marketing, finance, lidské zdroje, nebo technologie.

Jednoroční program zahrnuje příležitost pro konkurenceschopné 3 úvěrů stáž navržen tak, aby integrovat výuku ve třídě s hmotných záležitostech obchodních a situací a poskytnout studentům s významnou odbornou praxi.

The College of Saint Rose MBA absolventů se očekává, že:

 • Olovo, motivovat a efektivně komunikovat se zaměstnanci, zákazníky a komunitou;
 • Aplikovat etické ohledy na rozhodnutí, která ovlivňují organizaci a společenství;
 • Analyzovat situace, rozpoznat a definovat problémy, shromažďovat a vyhodnocovat informace a dosáhnout optimálních závěry a řešení;
 • Být kompetentní v oblasti plánování, organizování, personální obsazení, ovlivňování, řízení a rozvoj podnikání a organizační strategii; a
 • Být efektivní v ústní, písemné a elektronické komunikace.

Vzdělávací program MBA

 1. Program MBA se skládá z minimálně 36 absolventů úvěrů.
 2. Pokud je požadováno podmínkou celoroční, počet kreditů může zvýšit na 42 kreditů. Studenti, kteří chtějí vykonávat jednu z možností certifikátu, kromě MBA, lze očekávat, že trvat dalších 6-15 kreditů (v závislosti na požadavcích konkrétního certifikátu) navíc k 36-42 kreditů nutný pro širokou MBA
 3. Jakýkoliv kurz může být upuštěno v závislosti na pozadí studenta. Až devět kreditů může být upuštěno pro studenty, kteří absolvovali příslušné vysokoškolské kurzy s jakostí "B", nebo lépe na akreditované instituce v průběhu tří let před přijetím. může být vyžadováno vyšetření prominutí. Žadatelé musí předložit příslušné dokumenty a formuláře pro každý Samozřejmě, že chcete mít upustit. Rozhodnutí jsou přijímána koordinátor MBA programu, po konzultaci s příslušné fakulty po přečtení všechny přepisy a pověření studenta. Je-li tato výjimka schválena, musí být volitelný předmět vzít na svém místě.
 4. Kombinace přenesených a zbavením imunity kursů nesmí přesáhnout celkem 12 kreditů. Minimálně 24 absolventů úvěrů je třeba vzít v rezidenci.
 5. Všechny Saint Rose a přenos postgraduální kurzy přijatá pro studijních požadavků musí být dokončena do šesti let.
 6. Pokud je to nutné, MBA 511, MBA 508 a MBA 509, musí být doplněna B nebo lepší. Tyto podmiňující předměty se nezapočítávají do požadavku studia 36 úvěrů.
 7. MBA 690, musí být doplněna o stupeň "B", nebo lépe.

MBA Možnosti programu

College of Saint Rose nabízí tři možnosti plánování:

 • Full-time MBA
 • Jeden-rok MBA

Full-Time Option

I když se student může trvat až pět kurzů v každém semestru, student musí udržovat minimální zatížení tříchodové (9 kreditů za semestr) v každém semestru zapsal udržet způsobilost pro postgraduální praxe.

Jeden-rok MBA

Jeden-rok MBA je navržen tak, aby být dokončen v jednom školním roce prezenční formy studia a kombinuje možnosti rozvoje kariéry s intenzivní práce v kurzu. Studenti obvykle absolvovat stáž v rámci této varianty programu.

 • Jeden-rok MBA začíná v pozdním létě a studenti dokončit Capstone hřiště (MBA 690) a stáž brzy se vkládá července. Datum míra bude, že v srpnu.
 • Kurzy mohou být k dispozici v průběhu dne nebo večer.
 • Absolvent stáže: Jednoroční program zahrnuje příležitost pro konkurenceschopné 3 úvěrů stáž navržen tak, aby integrovat výuku ve třídě s hmotných záležitostech obchodních a situací a poskytnout studentům s významnou odbornou praxi.

Všeobecné informace Vstupné

Způsobilost pro přijetí do College of Saint Rose programů absolventa je typicky založené na těchto minimálních požadavků:

 • Předložení vyplněné žádosti a prohlášení o účelu asi 300 slov, které podrobně cíle žadatele pro postgraduální studium.
 • Doklad o vlastnictví bakalářského titulu z akreditované instituce na základě předložení oficiálních přepisů ze všech vysokoškoláka a postgraduální institucí, jichž se účastní
 • Akademická a odborná kvalifikace pro postgraduální studium, jak je uvedeno dva doporučující dopisy.
 • Kalibrované průměr bodu na 3,0 (na stupnici 4,0), celkově a v pregraduální dur.
 • Další kritéria pro přijetí specifikované akademických programů, jako je předložení životopisů, psaní vzorky, portfolií, výsledky testů, a účast na rozhovory nebo přijetí dílnách.

MBA Přijímací řízení

Žadatelé jsou hodnoceny na jejich potenciálu pro úspěch v postgraduálním studiu. Toto je primárně určen předchozího akademického úspěchu (GPA) ve všech vysokých škol se zúčastnili. Pokud žadatel absolvoval s bakalářským GPA 3.0 nebo vyšší, není požadováno předložení GMAT (Graduate Management Přijímací zkouška) skóre. Kromě toho požadavek GMAT se upouští u žadatelů, kteří jsou držiteli absolventské hodnosti. Žadatelé s celkovou vysokoškoláka GPA 3.0 nebo vyšší nemusí předložit GMAT skóre. Nicméně, pokud je vysokoškolák GPA je nižší než 3,0, GMAT skóre musí být předloženy pro aplikaci je třeba zvážit.

Přestože vyhodnocení těchto objektivních kritérií je důležitým aspektem přijímacím procesu, je stejně důležité, aby žadatel pečlivě a promyšleně připravit balíček aplikace jako všechny relevantní faktory jsou považovány v rozhodnutí o přijímacího řízení.

Žadatel je odpovědný za sestavení a předložení těchto prvků balíčku aplikace do absolventa a dalšího vzdělávání přijímací kanceláři na College of Saint Rose:

 • Vyplněný formulář žádosti s požadovanými poplatek za podání žádosti;
 • Oficiální Uzavřené přepisy ze všech škol se zúčastnilo;
 • V případě potřeby by měla být původní výsledky GMAT odeslán přímo do Graduate Přijímací řízení na College of Saint Rose (kód: 2091);
 • Dvě uzavřené akademické a / nebo odborné doporučení;
 • Osobní esej; a
 • Aktuální životopis.
 • Demonstrace znalostí angličtiny: Pošlete nám své TOEFL, IELTS, nebo PTE skóre. Požadavek testování se upouští u žadatelů, kteří již vydělali bakalářského nebo magisterského titulu ve Spojených státech. College of Saint Rose nabízí angličtinu jako druhý jazyk (ESL) studií a nabízí podmíněné akceptace těm, kteří splňují všechny ostatní požadavky přijímacího řízení. Podmíněně přípustné studenti musí prokázat znalostí angličtiny před nástupem do své ročníkové práce.
Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
1 - 2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date