Tento populární studijní program připravuje studenty na kariéru v řízení podniků a poskytuje jim potřebné dovednosti a globální orientaci na úspěch na mezinárodním trhu. Volitelné možnosti zaměřují studenty na rozmanité a rychle se měnící globální prostředí a poskytují studentům porozumění ekonomickým, sociálním a technologickým silám, které dnes formují globální trhy.

Požadavky na přijetí

Žadatelé musí mít bakalářský titul z CIBU , instituce buď akreditované regionálním nebo národním sdružením uznaným Ministerstvem školství USA nebo zahraniční institucí, která je licencována a regulována příslušnou agenturou dohledu v zemi původu. Zahraniční tituly budou přezkoumány, aby se zjistilo, zda splňují nezbytné akademické požadavky. Po důkladném vyhodnocení způsobilosti v souladu s požadavky CIBU mohou být převedeny kredity a kurzy zahraničních institucí a předchozí vzdělávání. Jednotlivci mohou převést (maximálně 10 čtvrtin) z předchozí práce se souhlasem děkana akademických záležitostí nebo pověřené osoby. Minimální znalost angličtiny pro mezinárodní studenty je následující: TOEFL (iBT) –79; IELTS – 7,0; nebo TOEIC – 750. CIBU nevyžaduje GRE nebo GMAT zkoušku.

Požadavky na program

Program MBA je 12 kurz, 48 jednotek studie, která může být obvykle dokončena za 2 roky, pokud nejsou přijaty letní kurzy nebo byly převedeny třídy. Studenti jsou povinni absolvovat deset hlavních akademických oblastí kurzy plus čtyři další magisterské úrovni volitelných předmětů. Minimálně 3 kurzy za semestr (s výjimkou závěrečného semestru) pro zahraniční studenty

Výuka

Za výuku se platí školné. Počet kurzů k dokončení programu může záviset na počtu přenesených kreditů a kurzů z jiných institucí.

  • 2019 Magisterské studium = 2,166 USD za kurz
  • Celodenní výuka za semestr (3 kurzy) = 6 500 USD
  • Plná výuka na celý program (přibližně) = * 26 000 USD

* S výjimkou možných odpočtů za přijaté kredity od způsobilých převodních institucí.

Datum zápisu

Studenti mohou zahájit svůj program v jakékoli akademické čtvrti. 1. ledna, 1. března, 1. června, 1. září.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Poslední aktualizace Březen 28, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
15 - 18 měsíců
Kombinované
Denní studium
Price
23,086 USD
Kompletní výuka celého programu (přibližně)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date