Firemní vůdci již dlouho toužil pro absolventy MBA s praktickými znalostmi, nikoli teoretický přístup k podnikání. Na Aju jsme prozkoumali MBA programů na jiných vysokých škol a zjistil, že většina pokulhávat častých požadavků ze strany podnikatelské komunity pro zaměstnance s příslušnými dovednostmi. Na rozdíl od jiných programů MBA, MBA od Brian Tracy College of Business a podnikání na Aju nabízí hands-on zkušeností s koncentrací v řízení prodeje, strategické vedení, a podnikání. Ostatní MBA koncentrace patří management, finance, marketing, řízení lidských zdrojů, a zdravotní služby v oblasti řízení.


Předpoklady programu
Bakalářského titulu v jakémkoliv oboru budou mít nárok žadatele, aby do tohoto programu. I když jednotlivci z různých vzdělávacích prostředí přinášejí unikátní kombinací vůdčího potenciálu, profesní zkušenosti a osobní pohled, jsou ty, kteří vstupují tohoto programu musí prokázat společný soubor dovedností nutných pro úspěch. Jako součást přijímacího řízení, žadatelé musí splňovat dva základních požadavků:

  • Mikroekonomie
  • Vysoká škola Úroveň matematiky

Tyto předpoklady mohou být spokojeni několika způsoby:

  • Absolvovaných předmětů (alespoň jeden bakalářský kurz v každé disciplíně), se stupněm "B" nebo lepší.
  • Minimální počet bodů z 50 na vysoké školy maturitní zkoušku Program (CLEP) testy v jednotlivých předmětech.


Curriculum (36 hodin semestr)
Nadace kurzy pomáhají studentům stavět na jejich vysokoškolské akademické přípravy a mistr dovednosti a koncepty, které zvýší jejich vzdělávání v průběhu celého vzdělávacího programu.

Základní kurzy navazují na mistrovství nadace kurzů a kladou důraz na integraci studijních materiálů k zajištění soudržné vzdělávací zkušenost. Komplexní přehled a uplatňování základních pojmů stanovit kompetence v různých oblastech podnikání, zlepšit analytické schopnosti a posílit dovednosti vedení.

Koncentrace kurzy pomáhají studentům získat odborné znalosti v určené oblasti, a to využitím teorie, které jsou základem pro moderní obchodní praxe a začlenění nových koncepcí a trendů z dnešní technologie-poháněl globální trhy.


Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date