Přečtěte si oficiální popis

Firemní vůdci již dlouho toužil pro absolventy MBA s praktickými znalostmi, nikoli teoretický přístup k podnikání. Na Aju jsme prozkoumali MBA programů na jiných vysokých škol a zjistil, že většina pokulhávat častých požadavků ze strany podnikatelské komunity pro zaměstnance s příslušnými dovednostmi. Na rozdíl od jiných programů MBA, MBA od Brian Tracy College of Business a podnikání na Aju nabízí hands-on zkušeností s koncentrací v řízení prodeje, strategické vedení, a podnikání. Ostatní MBA koncentrace patří management, finance, marketing, řízení lidských zdrojů, a zdravotní služby v oblasti řízení.


Předpoklady programu
Bakalářského titulu v jakémkoliv oboru budou mít nárok žadatele, aby do tohoto programu. I když jednotlivci z různých vzdělávacích prostředí přinášejí unikátní kombinací vůdčího potenciálu, profesní zkušenosti a osobní pohled, jsou ty, kteří vstupují tohoto programu musí prokázat společný soubor dovedností nutných pro úspěch. Jako součást přijímacího řízení, žadatelé musí splňovat dva základních požadavků:

  • Mikroekonomie
  • Vysoká škola Úroveň matematiky

Tyto předpoklady mohou být spokojeni několika způsoby:

  • Absolvovaných předmětů (alespoň jeden bakalářský kurz v každé disciplíně), se stupněm "B" nebo lepší.
  • Minimální počet bodů z 50 na vysoké školy maturitní zkoušku Program (CLEP) testy v jednotlivých předmětech.


Curriculum (36 hodin semestr)
Nadace kurzy pomáhají studentům stavět na jejich vysokoškolské akademické přípravy a mistr dovednosti a koncepty, které zvýší jejich vzdělávání v průběhu celého vzdělávacího programu.

Základní kurzy navazují na mistrovství nadace kurzů a kladou důraz na integraci studijních materiálů k zajištění soudržné vzdělávací zkušenost. Komplexní přehled a uplatňování základních pojmů stanovit kompetence v různých oblastech podnikání, zlepšit analytické schopnosti a posílit dovednosti vedení.

Koncentrace kurzy pomáhají studentům získat odborné znalosti v určené oblasti, a to využitím teorie, které jsou základem pro moderní obchodní praxe a začlenění nových koncepcí a trendů z dnešní technologie-poháněl globální trhy.


This course is Online & Campus forma
Start Date
Srp. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date