Magistr obchodní administrativy - MBA

Nejvíce jedinečný aspekt obchodních programů na asijské univerzitě je požadavek na pracovní zkušenosti. Každé léto budou mít všichni studenti možnost získat praktické zkušenosti v reálném světě prostřednictvím série tříměsíčních stáží. Všichni studenti MBA na plný úvazek jsou povinni absolvovat stáže.

V minulosti se řada uznávaných organizací účastnila programů stáže v asijské univerzitě. Studenti Asijské univerzity měli příležitost pracovat v Capital Nomura (Thajsko), General Motors (Thajsko), Hongkongu a Shanghai Banking Corporation (Thajsko), Jardine Fleming Thanakom Securities, Lowe Lintas a Partners, Procter & Gamble , Thajská burza cenných papírů, Thajská burza cenných papírů, Tesco Lotus, společnost Thai Airways International, společnost TMB Asset Management a Komunikace s celkovým přístupem (DTAC).
Tyto příležitosti dávají studentům vynikající vzdělávací zkušenost v praktických a funkčních aspektech práce v reálné obchodní organizaci.

Dynamické vzdělávací prostředí

Studenti Asijské univerzity jsou vystaveni velmi dynamickému učebnímu prostředí s malými třídami a vysokou úrovní interakce mezi studenty a přednášejícími. Kromě toho členové fakulty, kteří pocházejí z celého světa, vytvářejí dynamiku. Navíc mnoho studentů bude jmenováno do osobních učitelů, jejichž odpovědností je sledovat a napomáhat rozvoji studentů. Studijní skupiny jsou obvykle malé a provádějí se mimo obvyklý čas ve třídě.

Flexibilní učební osnovy

Všichni obchodní studenti se nemusí věnovat žádné specializaci, dokud nepřijímají všechny základní předměty podnikání (jeden rok pro studenty MBA), které jsou navrženy tak, aby poskytly studentům široké znalosti o různých obchodních disciplínách. Po absolvování základních požadavků mají studenti možnost vybrat si z několika specializací na asijské univerzitě (např. Účetnictví, bankovnictví a finance, podniková ekonomika, řízení informačních systémů a marketing). Studenti mohou také vybrat menší oblast specializace.

Popis programu

Tento program je navržen jako široký základní MBA titul. Učební plán se skládá ze 12 absolventů a jednoho projektu. Jediným tématem programu je "řízení v měnícím se prostředí" s důrazem na to, jak může vedení sledovat, plánovat a provádět změny, aby bylo dosaženo cílů a cílů organizace. Toto téma se odráží v obsahu učebních osnov všech předmětů vyučovaných v rámci tohoto MBA. Vzhledem k bi-modální povaze cílové populace studentů bude studijní program nabízen jak v stopě na plný úvazek, tak v částečné době.

Odůvodnění výběru specifických předmětů obsažených v tomto obecném vzdělávacím programu MBA sleduje výše uvedené cíle a cíle programu. Návrh programu je široce založený, takže všichni studenti budou mít pevný základ ve funkčních i technických oblastech podnikového managementu a budou schopni v budoucnu usilovat o jakoukoli specializaci. Jednotlivé popisy témat se objeví později v tomto dokumentu.

V celém programu bude zavedena řada metod výuky a učení v souladu se všemi institucionálními strategiemi pro výuku a učení. Přednášky, konzultace, workshopy a praktické kurzy budou během celého programu evidovány a tato kontaktní doba bude vymezena v rámci každého kurzu. Ve vztahu k výukové činnosti budou studenti organizováni ve skupinách Syndicate Groups. Syndikáty jsou zodpovědné za společnou práci (včetně hodnocené práce) formou případových studií a zpráv, esejů, problémů a prezentací ve třídách. Každý předmět však přijme strategii navrženou tak, aby poskytla pocit odpovědnosti za učení ze strany studenta. Různé učení založené na zdrojích včetně vhodného využívání informační technologie bude využíváno a bude přispívat k rozvoji "celoživotních studentů".

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červen 2020
Červen 2020
Duration
18 - 24 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červen 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Červen 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Červen 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červen 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Červen 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date