Přečtěte si oficiální popis

Master of Business Administration

Máte po vaší úspěšné vysokoškolské vzdělání nejméně dva roky praxe v obchodní společnosti nebo akademické instituce? Nyní máte v úmyslu svůj další kariérní krok?

Wildau Institute of Technology je zaměřena na absolventy s strojírenského nebo vědecké zázemí, jakož i ekonomy a sociology. z akademických a odborných znalostí (bakalářského nebo magisterského) na ty základy pro vaši budoucnost bude vyučován v manažerské pozici prostřednictvím tohoto MBA. Klademe zvláštní důraz na praktický význam a mezinárodnosti.

Při projektování kurzy, které nabízejí, jsou různé praktické zkušenosti manažerů, kteří se podílejí na naší vědecké rady a / nebo vedení kurzů sami, tekla. Profesoři mají své vlastní zkušenosti s řízením z předchozího zaměstnání (např Berliner Bank, DLR, Lufthansa, MTU, Schering) a aktuální projektové práce v ekonomice. Najdete přehled našich lektorů v „týmu“.

Získané v tomto MBA rozsahu programu kapacita umožňuje provádět v kombinaci s vaší předchozí odborné znalosti větší právnická osoba samostatně nebo převzít řízení podniku nebo malé aktivně se podílet na managementu velké společnosti.

Typický kariérní vyhlídky po příchodu MBA WIT může, přední linie činnost v podnikové síti nebo obvazu, například vedení zahraniční dceřiné společnosti většího výrobního závodu nebo obchodní vedení dceřiné společnosti.


MBA specializace

Řízení letového provozu

Hodnota řetězce v odvětví letecké dopravy je velmi komplexní, a proto se studie zaměřila na pochopení vztahů právě na rozhraní - učit se pohledy výrobců letadel také vědět, jak organizace údržby a údržbu, letišť, řízení letového provozu a leteckými společnostmi. Jako úspěšný absolvent může v zásadě přijmout všechny nezbytné úkoly správy v letecké společnosti, na letišti nebo v leteckém průmyslu po celém světě. Také použití v letecké dopravě a souvisejících odvětvích, jako jsou jiné mezinárodní speditéři, touroperátorů nebo jiných subjektů či organizací, dává smysl.


Energetiky a infrastruktury Správa

Energetické trhy a infrastruktury jsou v hluboké změny. Liberalizace trhů s energiemi a změnu právního rámce na evropské i vnitrostátní úrovni jsou podnikatelé, zaměstnanci čelí velkým výzvám. Hledáme kvalifikovaných odborníků s odbornými znalostmi, které udržují krok s komplexními vývojem na trhu a stupni doprovázejí procesy změn v prohlášení společnosti. Získáte vhled do hodnotového řetězce výroby energie, přenosu energie, energetickou obchodování na zásobování energií.


logistika

Oblast specializace „Logistics“ poskytuje nejdůležitější základy v klasické logistické etapách zakázek, výroby, distribuce a přepravy. Kromě toho prvky řízení dodavatelského řetězce orientovanou na proces a informační-technického hlediska jsou analyzovány. je vytvořen Tento komplexní přístup k pochopení komplexní souhry různých aktérů. Na základě toho, schopnost je zprostředkován posoudit logistických procesů identifikovat potenciál pro optimalizaci a tak, aby byly v souladu s aplikací orientovaných. Program je doplněn o učení Místo toho, v plánované a firemní hra dává studentům hands-příležitost otestovat znalosti získané v celkovém kontextu a použití. Zde jsou zejména modelování řízení podnikových procesů a různých hodnotících metod analýzy výkonnosti v zaměření programu.


Vedení International Project

Se specializací „International Project Management“ získáte schopnost provádět složité velkých projektů zodpovědně a integrovat do celkové strategie společnosti. K tomu se nejprve naučit využívat svůj osobní potenciál s moderními pracovními a techniky řízení a vést částí organizace. Za to, že podnikatelské faktory úspěchu firmy jsou uvedeny v plném rozsahu v bloku „Strategické řízení“. Specializace modul je zaměřen na praktické uplatnění tohoto poznání v jednotlivých výzvách mezinárodní projektové práce, například v odvětví IT sektor, leteckém, zdravotnictví a energetiky. S prioritou jsou reálné případové studie z oblasti průmyslu a veřejného sektoru v popředí. Program je realizován ve spolupráci s našimi partnery v oboru SHC Stolle a Heinz Consultants.


struktura

Implementace na částečný úvazek MBA v devíti intenzivních kurzech jeden každý týden (od pondělí do soboty), plus některé víkendové semináře (od pátku do soboty); Konsolidace a prohloubení vzdělávacích modulů pro vlastní studii
e-learningové moduly je zajištěno.

Studie forma je navržena tak, že vyvážená rovnováha mezi pracovním a soukromým životem může dosáhnout na studijní volno, snížení přesčasů dnů a s volnými dalších dnech podporu od svého zaměstnavatele navzdory nepopiratelným zátěže v průběhu studie fáze. Konstrukce studijních bloků Stalo se to tak, že jste v nejhorším případě - mají reálnou šanci na úspěšný výsledek - to znamená, že bez podpory svého zaměstnavatele.


Předpoklady

Vaše účast v programu MBA je úspěšně dokončena jejich první stupeň (Diploma / bakalář), s výhodou napřed ve strojírenství nebo přírodních věd, nejméně dva roky kvalifikované pracovní zkušenosti, stejně jako dobré německé a anglické jazykové dovednosti.


Důležitým předpokladem je schopnost kreativně pomoci tvar procesy učení v týmu.výuka

Celkový poplatek za MBA je 11.800, - €.

Tato částka zahrnuje poplatky za registraci, studijní materiály a testy jsou zahrnuty.

Platba se provádí rychlostí zahájení bodech 2.140, - € na počátku studie a v důsledku toho v průběhu dvou let trvání programu ve 23 měsíčních příspěvků jednotlivých 420, - Kč.


Náklady na péči, výuku nebo možná. Místní události jsou pokryty školného. Osobní cestovní a pobytové náklady příslušných účastníků programu však hradí sami.přihláška

Uzávěrka přihlášek: 30. Června 2014.

Prosím, odešlete přihlášku u. A: s následující důkazy na nás:

  • prvního stupně (bakalářské nebo diplomové)
  • alespoň dva roky odborné praxe
  • dobrá znalost angličtiny
  • kvalifikované aplikace písmeno


Viz níže: MBA aplikací Dokumenty

Prosím, pošlete svůj životopis na níže uvedenou adresu.

Najdete nás na Facebooku

https://www.facebook.com/witoffice

Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Online forma, Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Price
11,800 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date