Přečtěte si oficiální popis

Magistr obchodní administrativy - MBA

Program MBA "Logistika Management" je určen pro kandidáty se silným zájmem o pochopení logistiku a provoz - v nevyrábějí ani odvětví služeb. Program má manažerského zaměření, a proto je také cenné pro studenty se zájmem o obecném managementu. To je zvláště důležité pro ty, kteří vidí svou kariéru v operacích v nadcházejícím desetiletí nebo kteří vidí sami sebe poradenství v oblasti operací pro klientské firmy. Studenti získají má hluboké znalosti a porozumění pokročilých logistiku, provoz, výrobu, distribuci a řízení dodavatelského řetězce otázkami, konceptů, nástrojů a aplikací. Oni rozvíjet schopnost identifikovat strategické otázky v operacích, umístěte společnost konkurenční výhodu pomocí operace a logistiku, sladit podnikové a provozní strategii, navrhnout správnou dodavatelského řetězce pro váš výrobek, umožňující masové přizpůsobení, vytvořit prakticky integrovaná společnost a spolupracovat při dodavatelský řetězec. Problémy zahrnují odklad, spekulace, partnerského-lodní dopravu, vývoj nových výrobků, účinnou reakci spotřebitelů, prodejce Managed Inventory, dopad internetové technologie na dodavatelských řetězců a e-commerce.

Od ledna 2008 tento program je první a jediná v Německu, která je akreditována Evropské logistické asociace (ELA) podle dozorčí / provozní úrovně zavedeného ELA.

Od prosince 2009 je program akreditován Zentrale Evaluations- und Akkreditierungsagentur.

Osnovy

MBA Logistika Management je full-time master program, který trvá po dobu 18 měsíců.

Studie je strukturována modulárně. Obvykle se tyto moduly budou nabízeny a dokončena v po sobě jdoucích posloupnosti. Lekce mohou být také nabízeny v blokovém systému.

Koncept pokrývá 40% ekonomické základy a 60% logistiku konkrétní obsah. Výuka je podpořen: moderních vyučovacích metod, setkání odborníků a polních cest. Tento program zahrnuje šest povinné moduly, které se zabývají obchodními aspekty obecného managementu, jakož i s podrobným zaměřením na řízení logistického řetězce a logistiky orientované řízení. Po dokončení těchto modulů bude student dokončí své diplomové práce je.

Pro zajištění kvality poté, co se bude konat každá skupina lekcí přednášejícími budou hodnoceny účastníky a zpětné vazby rozhovorů. Vnitřní zajišťování kvality se provádí akademický ředitel programu a příslušnými deskami na Fakultě podnikohospodářské managementu a ekonomiky v Drážďanech (studie Komise, vyšetření deska).

Požadavky na přijetí:

  • magisterský / Bakalárske (4 roky stupeň), nejlépe v oboru ekonomie nebo Business Administration (rovnající se 240 ECTS), nebo
  • magisterský / Bakalářský studijní nejlépe v oboru ekonomie nebo Business Administration (rovnající se 180 ECTS) a další studie, vyšetření v jedné z pojmenované oblasti studií, která se rovná 60 ECTS a
  • obvykle 2 roky praxe v oblasti logistiky, výroby, prodeje, Controlling nebo IT
Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Campus based
Start Date
Nov 2019
Duration
18 měsíců
Denní studium
Price
12,500 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Nov 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Nov 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date