Master of Business Administration

&nbsp

Jsme rádi oznamujeme, že Americká univerzita v Afghánistánu je nyní přijímá žádosti o nejprestižnější obchodní míře v Afghánistánu, Master of Business Administration AUAF, s world-class osnov a přísných třídách učí mezinárodně kvalifikovaných fakulty se zkušenostmi v oblasti globálního obchodu postupů.


Magistr AUAF programu Business Administration zahrnuje 15 kreditních kurzů, které poskytují komplexní pohled na obecné řízení podniku. Třídy jsou přijímáni na základě kohorty. Každá kohorta postupuje prostřednictvím zavedeného pořadí předmětů, které nejprve vyvinout koncepty, nástroje a techniky používané v nejlepších postupů organizace. Pak jsou tyto sešli rozvíjet analytické schopnosti.


Analytické techniky jsou používány pomocí složitých obchodních případů.Případy jsou z první ruky účty skutečných situací, které poskytují účastníkům příležitost dozvědět se tím, že rozhodnutí, před kterými manažeři. Případy pomoci účastníkům uvědomit si, že rozhodování není přesná věda a tyto výsledky jsou někdy nepředvídatelné. Případy poskytují hluboké učení, která přesahuje osvojení dovedností a znalostí.


Program MBA začne na podzim 2013 semestru. Všechny kurzy jsou plánovány večerních hodinách začínají 17:00.


Přijímací kritéria


Kandidáti pro AUAF Masters of Business Administration, musíte provést následující kroky pro přijetí.

&nbsp

  • Kompletní a podat žádost o přijetí MBA
  • Zaplatit nevratný poplatek za podání žádosti o 2.250 Afghánců
  • Poskytnout oficiální přepis ověření, že žadatel je držitelem bakalářského titulu z úrovně uznávané instituce vyššího vzdělávání
  • Zadejte svůj životopis nebo životopis
  • Vezměte GMAT přijímací zkoušky prováděné podle Americké univerzitě v Afghánistánu
  • Napište 1000-slovo esej
  • Mají skóre TOEFL 520 nebo vyšší
  • Mít osobní rozhovor s obchodním AUAF fakulty a ředitel PřijímacíLhůty pro přijetí


Kandidáti, kteří žádají o pádu 2013 Master of Business Administration třídy musí mít všechny požadavky na přijetí dokončeny do 01.8.2013. Všechny otázky týkající Master of Business Administration AUAF a žádosti o přijetí jsou předloženy MBA koordinátor a poradce.

&nbsp


Školné a poplatky


Celkem výuka je 880.000 Afghánci pro dvouleté magisterské studium AUAF programu Business Administration. Studenti osobně vlastní všechny učebnice a materiály, včetně Texas Instruments Baii Finanční kalkulačka poskytovaných programu Master of Business Administration. Studenti musí mít přístup k osobnímu počítači, na své vlastní náklady vybavený aplikací Microsoft Word, Excel a PowerPoint software. Platební plány jsou k dispozici. 

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Led 2020
Úno 2020
May 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019, Led 2020, Úno 2020, May 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019, Led 2020, Úno 2020, May 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date