Master Of Business Administration - Velká Británie (MBA v Dubaji / Sharjah) \ t

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Studenti zabezpečují 120 kreditů pro 8-10 vyučovaných modulů v UAE, kde hodnocení je 100% přiřazením, za uplatnění a doplnění dobíjecího MBA University of Bolton- UK , především na základě odevzdání samostatné disertační práce vyučované fakultou univerzity.

Konverze dizertační práce (maximálně 60 kreditů) může být:

 • Obecné řízení
 • Marketing
 • Lidské zdroje.
 • Účetnictví a finance

Vedoucí z univerzity bude pracovat se studenty, jakmile dokončí svou disertační práci. Univerzita je odhodlána produkovat vysoce kvalitní výzkum s dopadem na všechny jeho oblasti.

O univerzitách:

Univerzita Boltona , Silver TEF jmenoval univerzitu , se otevřel v 1824 jako Bolton mechanický institut; a v roce 2005 získal titul „University of Bolton“. Univerzita v Boltonu je výuka intenzivní, výzkum informoval vysokoškolské instituce, jehož výrazné vysoce kvalitní, student-zaměřené, bakalářské a postgraduální programy přitahují aplikace z celého světa. Nabídne vzrušující a náročnou studentskou zkušenost s vysokou úrovní proaktivní studentské podpory as vynikajícími zařízeními, která odpovídají kvalitě jejího akademického vzdělání. V britském průzkumu Engagement Survey 2018 se umístil na 6. místě v celém sektoru.

Univerzita v Boltonu překonala žebříčky v úplném univerzitním průvodci 2019, s prvním místem pro celkovou spokojenost studentů mezi institucemi Greater Manchester a společným 18. místem v lize 131 národních univerzit.

Anglia Ruskin University je jednou z největších univerzit na východě Anglie a má přes 30 000 studentů. Univerzita kořeny zpět do roku 1858. Anglia Ruskin univerzita byla udělena hodnocení 301-350 v roce 2018 Times Higher Education World University. Také v roce 2016, univerzita byla jmenována jako společná 38. nejlepší instituce ve Velké Británii světového žebříčku Times Higher Education.


Kvalifikace byla akreditována na Národní kvalifikační rámec (NQF) a každá kvalifikace má své vlastní jedinečné číslo kvalifikace (QAN). Toto číslo se objeví na závěrečném certifikačním dokumentu.

Program [Akreditovaný národním kvalifikačním rámcem QAN: 601/7656/8]:

Základní kurzy v programu poskytují pevné základy v klíčových konceptech managementu, modelech, principech a klíčových dovednostech spojených s vedením mezinárodní organizace v 21. století. Po úspěšném dokončení programu budete moci použít sofistikované nástroje pro rozhodování, abyste kriticky přemýšleli a vytvořili strategie pro řešení klíčových obchodních problémů. Pokud máte bakalářský titul a přejete si vykonávat vyšší vedoucí úlohu v oblasti řízení nebo jste profesionál, který chce pokračovat ve studiu na magisterské úrovni v oblasti managementu, pak jste na správném programu k dosažení úspěchu.


Tento inovativní program byl přizpůsoben absolventům, kteří chtějí pokrýt širokou škálu obchodních praktik a studijních příležitostí orientovaných na výzkum. Program byl vyvinut tak, aby splňoval současné i budoucí požadavky zaměstnavatelů.

Kritéria způsobilosti

Ideální kandidát by úspěšně absolvoval absolventský program v každém žákovi s nejméně 2 roky praxe. Uchazeči, kteří nemají bakalářský titul, ale mají značné pracovní zkušenosti, budou rovněž posuzováni případ od případu.

Struktura kurikula 8 Moduly (Kumulativní požadavky na kredit: 120 kreditů)

 1. Korporační strategie
 2. Podnikové finance a finanční strategie
 3. HR praxe, vedení a řízení lidí
 4. Globální obchod a jeho dopad na strategii
 5. Výzkumu, řešení problémů a oznamování podnikání
 6. Operace, řízení kvality a dodavatelského řetězce
 7. Strategický marketing
 8. Projektový management

Disertace - v oboru Marketing / Všeobecné řízení / Účetnictví a finance / Řízení lidských zdrojů / Operace / dodavatelský řetězec a řízení logistiky (maximálně 60 kreditů)

Po zajištění 120 kreditů je kandidát způsobilý k doplnění MBA na Univerzitě v Boltonu ve Velké Británii, a to především na základě individuální disertační práce.
Vstupy otevřené.

PROPAGAČNÍ POPLATKY - na omezené období Pouze pro MBA –AED 24K, splatné v minimální měsíční splátce 1000 AED.

MASTER poskytuje kvalitní vysokoškolské vzdělání s dostupností ve Spojených arabských emirátech

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US ... Čtěte více

Since 1995, Master Education International (MEI) has served its affiliated and associated institutes in the Middle East, India, the Far East, and their student community at large, by providing UK, US and Indian Higher Education. Its flagship programs are MBA and BBA. MEI is a partner of three prominent UK awarding boards; QUALIFI, BTEC Edexcel and NCC Education and City Vision University USA and Banasthali University India (Listed and Recommended by Ministry of Education, UAE) Masters is also an off-campus office for research based programs leading to Ph.D. MASTER Institute: Providing Quality Higher Education with Affordability in UAE since 1995. Méně
Dubaj , Sharjah , Abu Dhabi + 2 Více Méně