Přečtěte si oficiální popis

Transport & Supply Chain Management

Zaměření Transport & Supply Chain Management nabízí jedinečnou kombinaci vzdělávání v dopravě ekonomie a v řízení dodavatelského řetězce. Hlavním cílem našeho programu je na profesionálních služeb odvětví, aby byl tento bezkonkurenční stupeň specializace v Nizozemsku av Evropě.

Studijní program


Program jeden rok se skládá z 60 ECTS a je rozdělen do šesti období. V období od 1., budou projednány všechny teoretické koncepty v souvislosti s dopravou a Supply Chain Management. Období 2 byl vyvinut k prohloubení těchto znalostí tím, že učí vás, jak navrhnout dodavatelských řetězců s využitím kvantitativní metody výzkumu, jako je simulace. V období od 3., budete řešit rozhodovací problémy v real-life dodavatelské řetězce, nebo dopravní sítě za použití znalosti jste získali v předchozích obdobích.

Výzkum Seminář TSCM v období 4 uvádí přehled příslušných výzkumných metod v oblasti řízení řetězce dopravy a zásobování. Kromě toho budete mít alespoň jedno ze dvou kurzů Airline Business nebo distribuce Logistika a Inter-organizační systémy v období 4, spolu s specializačního kurzu. Budete psát své diplomové práce v období 5 a 6, a to buď na předmět souvisejících s dopravou nebo na věci týkající se Supply Chain Management.

Kariérní vyhlídky


Tyto pracovní příležitosti pro studenty s magisterský titul v oboru Business Administration se specializací na dopravní & Supply Chain Management jsou vynikající a se ukázaly být nezávislý na hospodářských cyklů.

Dalo by se zahájit kariéru jako manažer dodavatelského řetězce pro mezinárodní organizaci, kde bude zodpovědný za řízení mezinárodní tok zboží od dodavatelů k zákazníkům.

Ty by mohly vstoupit do světa poradenství, poradenství v praxi řízení dodavatelského řetězce pro velké poradenské firmy.

Vládní sektor je také volba: vy by se mohlo stát, regionální nebo národní politika výrobce v oblasti územního plánování, dopravy a infrastruktury.

Někteří z našich absolventů zvolit akademické kariéře a stal PhD výzkumníci v oblasti řízení dodavatelského řetězce.

Další možností by bylo, aby se stal manažer logistiky u poskytovatele služby odpovědným za globální skladových a dopravních operací.

Bez ohledu na váš konečný volby povolání, bude magisterský obor Transport & Supply Chain Management vybaví vám pečlivě zvážit rovnováhu mezi lidmi planety a zisky.

Požadavky na přijetí magisterský program Business Administration, specializace v dopravě a management dodavatelského řetězce

 • Žadatelé, kteří získali bakalářský titul v oboru Business Administration, ekonomie nebo ekonometrie a operační výzkum na Vrije Universiteit Amsterdam jsou automaticky přijat do magisterského programu.
 • Žadatelé s alespoň bakalářského titulu z akreditované univerzity, jsou přípustné, pokud mají specializaci v oboru Business Administration, potvrzenou důkladné znalosti standardní literatuře popsané níže (nebo jeho ekvivalent)
 • Žadatelé s alespoň VU bakalářský titul v jiných oborů mohou být přijati k pánovi, ale v závislosti na jejich stupni budou muset přijmout další kurzy s minimálně 30 kreditů. V takovém případě bude jejich program trvat nejméně rok a půl.
 • Standardní literatura studenti jsou Předpokládá se, že důkladně seznámit s:
  • Operations Management
  • Fyzická řízení distribuce
  • Úvod do ekonomiky dopravy
  • Zadávání veřejných zakázek *


* Není nutné, ale doporučuje

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Vrije Universiteit Amsterdam »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
2,083 EUR
Pro studenty EEA; € 14.600 v případě zemí mimo EHP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date