Master of Business Administration: Strategie & organizace

Vrije Universiteit Amsterdam

Popis programu

Read the Official Description

Master of Business Administration: Strategie & organizace

Vrije Universiteit Amsterdam

Strategy & Organization

Magisterský obor strategii a organizaci je jednoroční program v hodnotě 60 kreditů. Studijní plán je rozdělen do šesti období a skládá se z kurzů zaměřených na klíčová témata, výzkumných metod a etiky podnikání. Ty jsou zdarma k přijmout řadu volitelných předmětů a můžete se spolehnout na odborný dohled, který vám pomůže dokončit své diplomové práce.

Období 1 se zaměřuje na výzvy mezinárodního managementu a strategické navrhování a řízení organizací. Pomocí analýzy případu, aby prozkoumala tyto výzvy, zjistíte, jak dělat strategická rozhodnutí sami.

Období 2 vám dává možnost studovat tyto problémy do větší hloubky. Například, budete zkoumat, jak organizace používají okrajových-klenout činnosti, jako je spojenectví, fúze a akvizice, získat a udržet si konkurenční výhodu. V tomto období, budete mít také možnost vybrat volitelný kurz dle vašeho výběru.

V období od 3. vás seznámit se s etickými problémy v podnikání a různých výzkumných metod. Tyto kurzy pomáhají připravit se vám navrhnout a provést kvalitativní a kvantitativní výzkumné projekty.

Období 4 vám umožní dále rozvíjet své výzkumné dovednosti. Kromě toho je k dispozici kurz na strategické a organizační změny, vám nabízí dynamický pohled na strategii a organizaci. Kromě toho budete psát návrh výzkumného která tvoří základ pro své diplomové práce.

V obdobích 5 a 6 budete provádět svůj empirický výzkum a psát své diplomové práce. Můžete také vzít další volitelný kurz v období 5.

Kariérní vyhlídky

Po úspěšném dokončení magisterský obor v rámci strategie a organizace, budete dobře vybavené sledovat celou řadu slibných profesní dráhy. Naši absolventi zahájily kariéru jako junior konzultantů s renomovanými poradenskými firmami a jsou obchodní analytiky pro organizace působící v různých průmyslových odvětvích. Jiní nastavit své vlastní podnikání nebo získat manažerských pozic u nadnárodních společností.

Podmínky přijímacího řízení magisterský program Business Administration

  • Žadatelé, kteří získali bakalářský titul v oboru Business Administration, ekonomie nebo ekonometrie a operační výzkum na Vrije Universiteit Amsterdam jsou automaticky přijat do magisterského programu
  • Žadatelé s alespoň bakalářského titulu z jiné akreditované univerzity, jsou přípustné, pokud mají specializaci v oboru Business Administration, potvrzenou důkladné znalosti standardní literatuře popsané níže (nebo jeho ekvivalent)
  • Žadatelé s alespoň VU bakalářský titul v jiných oborů mohou být přijati k pánovi, ale v závislosti na jejich stupni budou muset přijmout další kurzy s minimálně 30 kreditů. V takovém případě bude jejich program trvat nejméně rok a půl
  • Standardní literatura: v závislosti na specializaci podle vlastního výběru studentů se předpokládá, že být podrobně seznámen s:
    • Strategie a životní prostředí
    • Organizace design
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
2,083 EUR
Pro studenty EEA; € 14.600 v případě zemí mimo EHP
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu