St Cloud státní univerzita MBA program je zaměřen na potřeby lidí pracujících na plný úvazek a účast na těchto kurzech část-time, stejně jako studenti navštěvují třídy na plný úvazek-. Studenti, kteří zvolit tento program, musí dokončit jejich míry tím, že navštěvuje třídy u St Cloud místo ve třídě MBA. Vstup do St Cloud-založený program MBA nezahrnuje vstup do MBA kurzy nabízené v Maple Grove.

Proč vydělat St Cloud státní univerzitě MBA?


St Cloud stát MBA dává vůdci zítřka konkurenční výhodu. Náš program poskytuje manažerské dovednosti, technické znalosti a globální perspektivy, které jsou potřebné pro úspěch v rychle se měnícím světě.

 • Mezinárodní akreditace AACSB
 • Hands-o vzdělávací program, který jedinečným způsobem kombinuje výuku ve třídě s reálného světa aplikace
 • Odlišit fakulty s Ph.D., DBA nebo JD stupně z národa je přední absolvent školy
 • Inovativní program, který umožňuje část-time studenti vydělat akreditované MBA do 2-3 let (v závislosti na předchozím ukončení fáze I ročníkové práce)
 • Bohaté možnosti přizpůsobení programu pomocí volitelných a koncentrace

AACSB mezinárodní akreditaci


St Cloud státní univerzita MBA program byl poprvé akreditován v roce 1982 AACSB International, Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání. Program byl re-akreditován v roce 1988 a znovu v roce 2000. Jsme hrdí na pozici s University of Minnesota je Carlson škola, University of Minnesota Duluth-a Minnesota státní univerzity Mankato jako jediný AACCSB International-akreditované programy MBA v Minnesotě.

Cíle


St Cloud Státní University MBA program kombinuje široký-založené obchodní vzdělání s flexibilitou zaměřit se na studijním programu, který odráží vaše vlastní osobní cíle a nadání. Učební osnovy jsou navrženy k uspokojení těchto cílů:

 • Poskytovat základní analytické nástroje z různých funkčních oblastí podnikání, které jsou vyžadovány manažeři činit rozhodnutí;
 • Podporovat dovednosti v tvořivosti a řešení problémů;
 • Rozvíjet své dovednosti v etickém rozhodování, plánování a provádění;
 • Vštípit písemné a ústní komunikační schopnosti;
 • Foster kontinuální vzdělávání orientaci mezi fakultou a studenty, a
 • Vybudovat důkladné porozumění dnešní sociální, politické a ekonomické prostředí.

Koncentrace a oblasti Důraz


Studenti si mohou vybrat, aby jejich volitelných předmětů ve vybraných koncentraci. Úřední koncentrace jsou nabízeny v oblasti informačních systémů, ekonomie a lidských zdrojů. Studenti také mohou přizpůsobit své MBA program tím, že jejich volitelných v oblastech, jako je důraz e-commerce, řízení provozu, finance a marketing.

Požadavky programu


Učební osnovy MBA je rozdělen do dvou fází. I. fáze se skládá ze základu kurzů ve funkční oblasti podnikání. Žadatelé mohou mít splněny některé nebo všechny fáze požadavky přes předchozí ročníkové práce. Fáze II kurzy se skládají z 11 nebo 12 kurzů absolventy vysokých škol (v závislosti na tom, zda se student rozhodne vzít koncentrace), které zdůrazňují uplatňování obchodních koncepcí a nástrojů pro rozhodování, a rozvíjet strategie k získání konkurenční výhody.

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
26 měsíců
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date