Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Získejte svůj magisterský titul v oblasti vedení
Rozvíjet důvěru a rozhodnost výkonného vůdce. V magisterském studijním programu Master of Business Administration (MBA) se seznámíte s principy řízení a budování vašeho podnikání, zatímco důraz na vedoucí postavení vás připravuje k vedení vašeho týmu. V tomto programu, který nabízí Colangelo College of Business, získáte dovednosti a rysy, které vám pomohou eticky řídit efektivní změny, produkce a růst.

Tento MBA v programu vedení zahrnuje řadu témat relevantních pro společnosti 21. století. Přečtěte si základy podnikání, včetně finančních, účetních, ekonomických a kvantitativních studií, kromě řízení operací. V malých dynamických učebních prostředích hodnotíte oddělení funkcí z manažerského postoje a diskutujete o inovačních strategiích s odbornou fakultou a profesionály s různorodým zázemím a perspektivami. Závěrečná práce vás provede nejlepšími postupy, které vám pomohou manévrovat ve vývoji, růstu a změně ve vaší organizaci.

studijní výstupy

Vedení studijního sluhu
V tomto MBA magisterském programu získáte znalosti o podnikání, správě a vedení. Prohlédněte si komponenty, které odlišují vůdce služebníků a proces, abyste vytvořili vzájemně závislý a produktivní systém. Prozkoumejte vedoucí komunikaci a strategie, které vytvářejí synergii mezi členy, rozvíjejí silnou organizační kulturu a vytvářejí vysoce výkonnou organizaci.

Co se naučíte

Objevte naši MBA v kurikule vedoucích pracovníků
MBA ve vedení zkoumá širokou škálu témat a vzdělávacích cílů:

  • Manažerské účetní koncepty a postupy pro interní výkaznictví, nákladové chování, systémy, rozpočtování a hodnocení výkonnosti
  • Finanční obchodní rozhodnutí, včetně prognóz, vývoje proform, řízení pracovního kapitálu a fundraisingu
  • Vedoucí modely a teorie hodnocené prostřednictvím různých pohledů a názorů
  • Podpora a prosazování etických a sociálně odpovědných obchodních postupů
  • Plánování, provádění a definování strategií v rámci organizací

Kariéra Výsledky

Podporujte svou kariéru pomocí pokročilých dovedností v oblasti vedení
Toto vedení MBA poskytuje vám dovednosti potřebné pro rozvoj a získání sebevědomí ve vašem vedení. Typické kariéry absolventů s vedením MBA zahrnují vedoucí pracovníky, manažery, ředitele nebo vedoucí pracovníky ve všech typech obchodních nebo servisních organizací.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date