Read the Official Description

Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Získejte absolventský titul v oblasti řízení lidských zdrojů
Efektivní a znalý zaměstnanec může řídit podnikání k úspěchu. Ve Master of Business Administration (MBA) Colangelo College of Business s důrazem na strategické řízení lidských zdrojů se naučíte rozvíjet a podporovat lidský kapitál, který je nezbytný pro organizační pokrok. Ve třídách vyvinete svou schopnost zpracovat, integrovat a aplikovat znalosti relevantními způsoby.

S MBA v lidských zdrojích prozkoumáte a diskutujete rozmanitost na pracovišti, rozvoj zaměstnanců a řízení talentů s vrstevníky ve třídních diskusích. Vypracujete strategický pohled na lidské zdroje a vyhodnotíte souvislost mezi rozhodovacími, řídícími postupy a podnikovými zdola. Prozkoumáte moderní složitosti, jako jsou fúze, akvizice, snižování stavu a globalizace, pokud jde o řízení lidských zdrojů.

studijní výstupy

Prozkoumejte SHRM sladěné kurzy
Tento MBA v oblasti řízení lidských zdrojů je v souladu s kompetencemi v oblasti lidských zdrojů identifikovanými Společností pro řízení lidských zdrojů (SHRM) a poskytuje kompetence k vedení a řízení obchodních podniků eticky. V tomto programu MBA v oblasti lidských zdrojů se stanete kvalifikovaným kritickým myslitelem prostřednictvím výzkumu a aplikací kvantitativních metod, které transformují surové data na užitečné informace.

Co se naučíte

Studium MBA Human Resources Curriculum navržené pro váš úspěch
Během tohoto programu MBA v oblasti HR naleznete následující témata:

  • Telekomunikace, nové technologie a aplikace pro elektronický obchod
  • Obchodní principy, které zahrnují finance, účetnictví, ekonomiku, marketing a management
  • Dopad globální ekonomiky na organizační rozhodování, plánování a získávání organizačních zdrojů
  • Strategie formulování a provádění v rámci organizací a udržení konkurenceschopnosti na globálním trhu
  • Klíčové pojmy vedení a strategického řízení

Kariéra Výsledky

Zkontrolujte možnosti kariéry pro řízení lidských zdrojů
Jako absolvent této MBA v oboru řízení lidských zdrojů, můžete se rozhodnout věnovat se kariéře jako vedoucí pracovník v oblasti lidských zdrojů nebo jako generální ředitel se silným strategickým personálním poznatkem. Potenciálními pracovišti jsou obchodní organizace, agentury, vládní agentury a organizace pro podnikové poradenství.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Grand Canyon University »

This course is Online forma, Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline

Sep 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date