Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Urychlete své učení pomocí MBA ve sportovním obchodě
Vezměte si vášeň pro sport na další úroveň. Master of Business Administration (MBA) s důrazem na sportovní obchod, který nabízí Colangelo College of Business, je speciálně navržen pro studenty vášnivé atletiky. V tomto sportovním podnikání MBA program, posílit své obchodní dovednosti k zajištění kariéry v multibillion dolar globální sportovní průmysl.

Obsah kurzu přináší kombinaci diskusí v oblasti obchodu a sportu. Tento online program MBA sportovní management poskytuje přísné podnikové osnovy zaměřené na podnikání, jehož cílem je zvýšit vaše stávající dovednosti v oblasti prodeje a marketingu, financí, generování příjmů, analýzy, účetnictví a řízení.

studijní výstupy

Studium pokročilých obchodních a sportovních obchodních metod
Program MBA v oblasti sportovního marketingu se zabývá současnými problémy a trendy, které ovlivňují globální obchodní tržiště. Prostřednictvím praktik založených na důkazech a profesionálních učebních opatření se program intenzivně zaměřuje na váš růst. Vzhledem k tomu, že se rozsah učebních osnov neustále rozšiřuje, program poskytuje hloubkovou studii o politikách, obhajobě a etickém rozhodování. Kurzy sportovního podnikání MBA prozkoumají generování příjmů, vedení, operace a analýzu.

Co se naučíte

Pokrokujte svou kariéru s kurikulem našeho sportovního podnikání
MBA v oboru sportu zkoumá řadu témat a vzdělávacích cílů:

  • Vzestup digitálních a sociálních médií a jejich aplikace na globální podnikatelské prostředí
  • Rozvíjející se trendy v oblasti prodeje sportovních obchodů, analýzy, marketingu a generování příjmů
  • Managerial sportovní obchodní koncepce a postupy
  • Interní výkaznictví, nákladové chování, systémy, rozpočtování a hodnocení výkonnosti
  • Vedení zaměstnanců, etika, podnikání a inovace

Kariéra Výsledky

Prozkoumejte kariéru ve sportovním obchodě
Sportovní průmysl je multidilionový tržiště, které se rozkládá po celém světě. Po absolvování MBA sportovního podnikání existují potenciální kariérní příležitosti v rámci mládeže, amatérských, klubových, interscholastických, interkollegiálních a profesionálních úrovní sportu. Mezi hlavní kategorie pracovních míst patří sportovní obchod a maloobchod, sportovní prodej, marketingové dodavatelé, média, živé akce, zařízení, podnikání a atletická správa.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date