Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Zvyšte příležitost s MBA v marketingu
Získejte dovednosti soutěžit o firemní pozici na vysoké úrovni v oblasti brandingu a reklamy s Master of Business Administration (MBA) Grand Canyon University s důrazem na marketing. Tento online MBA v marketingovém programu, který nabízí Colangelo College of Business, zahrnuje technologii a vědecký výzkum, který vám pomůže ovlivnit podnikový marketing. Díky učebnímu plánu, který je součástí strategického rozvoje, tento program podporuje váš tvůrčí duch a podporuje etické postupy ve vašich službách.

V MBA v marketingovém studijním programu analyzujete současné trendy a problémy, kterým čelí mezinárodní korporace. Vyzkoumejte strategie zaměřené na různé trhy porovnáním jazyka, estetiky, náboženství, obchodních zvyklostí a postojů k marketingovým koncepcím a strategiím. V malých, akademické stimulující prostředí k učení, diskutovat strategií formulace a spuštění v rámci organizace a udržitelnosti na globálním trhu. Výzkum oddělení funkcí z manažerského postoj, a diskutovat o chování a techniky, které operace dopadu a přijmout rozmanitost.

studijní výstupy

Vedení studijního sluhu
V tomto MBA v marketingovém programu je kladen důraz na dopad marketingu na globální ekonomiku a organizační růst, plánování a řízení. Využíváte své interpersonální dovednosti, abyste řešili každou obchodní funkci a diskutovali o inovačních metodách, jak procvičit marketing služeb, mezinárodní marketing a management.

Co se naučíte

Zrychlete své marketingové znalosti
Online MBA v marketingu urychluje vaše učení prostřednictvím více předmětů a cílů:

  • Manažerské koncepcí a strategií týkajících se řízení operací v obou výrobních a servisních prostředích
  • Řízení marketingové funkce, analýza trhového prostředí, marketingové plánování, strategie a řízení
  • Mikroekonomické a makroekonomické pojmy týkající se současného podnikání
  • Kvantitativní nástroje a techniky používané k modelování podnikových funkcí a aplikací
  • Současné marketingové pojmy, zásady a teorie
  • Aplikace marketingových konceptů služeb na reálnou praxi pomocí analýzy případů a externích projektů

Kariéra Výsledky

Podporujte svou kariéru pomocí pokročilých dovedností v oblasti vedení
Marketingový MBA vám nabízí pokročilé dovednosti a připravuje vás na kariéru marketingového ředitele, ředitele, manažera nebo jiného vedoucího podniku. Mezi typické pracovní tituly patří viceprezident marketingu, marketingový manažer nebo ředitel ve všech typech obchodních a servisních organizací.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date