Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Získejte svůj MBA a připravte se na budoucnost v oblasti financí
Master of Business Administration (MBA) na univerzitě v Grand Canyonu Colangelo College of Business s důrazem na finance připravuje odborníky na kariéru ve vedení a řízení. Podpořte své znalosti o investicích a finančních strategiích s pokročilými kurzy v oblasti řízení, organizačního rozhodování, plánování a zdrojů zdrojů. Kurzy se zabývají postupy, které zajišťují solventnost, ziskovost a efektivitu podniků.

Naše MBA v programu financí vás nabádá k tomu, abyste se stali informovaným kritickým myslitelem prostřednictvím výzkumu a aplikací kvantitativních metod, které transformují surové data na užitečné informace. Prozkoumejte akcie, dluhopisy a deriváty a jejich použití v řízení portfolia. Rovněž jsou zkoumány pokročilé obchodní strategie jako fúze a akvizice, partnerství a dohody o spolupráci.

studijní výstupy

Studijní finance a obchodní operace
Seznámí se s prvky finančních obchodních rozhodnutí, včetně finančního prognózování, řízení pracovního kapitálu, kapitálového rozpočtování, kapitálové struktury a získávání finančních prostředků na kapitálových trzích. Prozkoumejte akcie, dluhopisy a deriváty a jejich použití v řízení portfolia. Prozkoumejte pokročilé obchodní strategie, jako jsou fúze a akvizice, partnerství a dohody o spolupráci.

Co se naučíte

Urychlete své učení pomocí kurikula MBA Finance
MBA ve financích zrychluje vaše učení prostřednictvím více předmětů a cílů, včetně:

  • Manažerské koncepcí a strategií týkajících se řízení operací v obou výrobních a servisních prostředích
  • Mikroekonomické a makroekonomické pojmy týkající se současného podnikání
  • Kvantitativní nástroje a techniky používané k modelování podnikových funkcí a aplikací
  • Finanční analýza a finanční řízení podniku
  • Současné marketingové pojmy, zásady a teorie
  • Definice, formulace a realizace strategie v rámci organizací

Kariéra Výsledky

Prozkoumejte potenciální kariéru s MBA v oblasti financí
Online MBA v oblasti financí vám nabízí pokročilé dovednosti a připravuje vás, abyste vystupovali jako finanční manažer, výkonný ředitel, plánovač, konzultant, ředitel, manažer a další obchodní vedoucí. Mezi typická pracoviště patří banky, finanční instituce, investiční korporace, velké korporace, velké neziskové organizace, servisní organizace, začínající podniky, inženýrské a IT firmy, projekční organizace a vládní agentury.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date