Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Kombinujte své vášně pro vedoucí pozici a zdravotní péči s MBA v oblasti řízení zdravotnických systémů
Připravte se na pokročilou roli v řízení zdravotnických systémů s Master of Business Administration (MBA) s důrazem na zdravotnické systémy. Tento studijní program, který nabízí Colangelo College of Business, pomáhá odborníkům ve zdravotnictví získat analytické dovednosti potřebné k tomu, aby vedli eticky. Tento program pro řízení zdravotnických systémů nabízí logický postup výuky. Začněte s úvodními kurzy v oblasti účetnictví, financí, ekonomiky a marketingu, než se ponoří do teorií a politik řízení.

Ve studijním programu MBA v oblasti řízení zdravotnických systémů se naučíte vést a řídit podnikání pomocí modelů založených na důkazech. Jste povzbuzováni, abyste zvládli vzdělávací cíle a rozvíjeli kompetence v rozhodování, finanční analýze a zefektivnění operačních procesů. Program vyvrcholí důkladným hodnocením zdravotní péče v 21. století.

studijní výstupy

Naučte se dovednosti k transformaci zdravotnické firmy
V programu MBA programu Grand Canyon University v oblasti zdravotnických systémů se naučíte rozvíjet vysoce kvalitní organizace, které jsou v souladu s dnešní politikou zdravotní péče. Naučte se integrovat pojmy z teorie strategických operačních řízení do každodenní praxe, abyste vytvořili rozmanitou kulturu, která podporuje špičkovou péči. V tomto programu rozvíjíte znalosti pro udržení etického systému zdravotní péče.

Co se naučíte

Prozkoumejte kurzy MBA Health Systems Real-World Coursework
Program obhajoby zdravotnických systémů zahrnuje následující témata:

  • Znalosti, hodnoty a dovednosti potřebné pro pokročilé manažerské postupy ve vyvíjejícím se systému zdravotní péče
  • Manažerské koncepcí a strategií týkajících se řízení operací v obou výrobních a servisních prostředích
  • Koncepce podnikového vedení a organizační chování
  • Finanční rozhodnutí v oblasti podnikání, včetně finanční prognózy a vývoje proformas
  • Řízení pracovního kapitálu, kapitálové rozpočtování, kapitálová struktura a získávání finančních prostředků na kapitálových trzích

Kariéra Výsledky

Najděte svou kariéru Dream s MBA ve zdravotnických systémech
MBA v oblasti řízení zdravotních systémů vás připravuje na vedoucí úlohy v lékařských nebo obchodních organizacích. Můžete hledat pokročilé pozice, jako je například ředitel, hlavní operační důstojník nebo viceprezident zdravotnických služeb.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date