Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Připravte se na certifikaci vašeho projektového managementu (PMI) ®
S Master of Business Administration (MBA) Grand Canyon University (GCU) s důrazem na řízení projektů můžete posílit svou kompetenci v efektivních obchodních praktikách. Tento studijní program pro řízení projektů, který nabízí Colangelo College of Business, zahrnuje výzkumné strategie založené na podnikání, které podporují vaše dovednosti v tradičním a agilním řízení projektů. Kurzy, které vás připraví na funkční řízení, jsou logicky zakotveny v celém vašem programu, aby podpořily váš rozvoj do správného projektového manažera.

V tomto programu MBA v oblasti řízení projektů se seznámíte se základními funkcemi správce projektů a používáte výzkumné koncepty, které zvyšují efektivitu. Využíváte své interpersonální dovednosti, abyste řešili každou obchodní funkci a diskutovali o inovativních metodách, které minimalizují procesy a zvyšují produktivitu. Pokud se rozhodnete absolvovat Master of Business Administration GCU s důrazem na řízení projektů, máte přístup k intenzivnímu akademickému školení, které vám pomůže připravit se na soutěžní certifikační proces od Institutu projektového řízení (PMI) ®.

studijní výstupy

Získejte své MBA a připravte se na certifikaci PMI
Tradiční, večerní a on-line kurzy řízení projektů MBA jsou v souladu s PMI příručkou Knowledge Management Body (PMBOK® Guide) a mohou vás připravit na následující certifikace:

Certifikovaný spolupracovník v oblasti řízení projektů (CAPM) ®: Certifikace na úrovni absolventů pro projektanty. Tato certifikace je navržena pro profesionály v oblasti podnikání s malou nebo žádnou zkušeností s projektem. Tato certifikace je příkladem vašeho většího porozumění základním znalostem, terminologii a procesům potřebným pro efektivní řízení projektu.

Project Management Professional (PMP) ®: Celosvětově požadovaná certifikace je důležitá pro projektové manažery, kteří hledají pověření uznávaná v oboru. Ukazuje vaši schopnost vést a řídit projekty.

Agile Certified Practitioner (ACP) ®: Certifikát ACP je určen pro projektové manažery, kteří pracují v extrémně tekutých prostředích, a demonstruje vaše znalosti agilního řízení projektů, které se používají při vývoji nestandardních a vysoce přizpůsobitelných produktů v oblasti IT, infrastruktury a inženýrství.

Co se naučíte

Real-World MBA projektové řízení Kurzy
MBA v řízení projektů urychluje vaše učení prostřednictvím více předmětů a cílů:

  • Manažerské koncepcí a strategií týkajících se řízení operací v obou výrobních a servisních prostředích
  • Tradiční řízení projektů, jak je vymezeno v Průvodci PMBOK®
  • Mikroekonomické a makroekonomické pojmy týkající se současného podnikání
  • Kvantitativní nástroje a techniky používané k modelování podnikových funkcí a aplikací
  • Současné marketingové pojmy, zásady a teorie
  • Definice, formulace a realizace strategie v rámci organizací

Kariéra Výsledky

Potenciální kariéry s pokročilými dovednostmi pro řízení projektů
Stupeň řízení projektů vám nabízí pokročilé dovednosti a připravuje vás na kariéru jako projektový analytik, projektový manažer, výkonný ředitel, provozní ředitel, manažer nebo jiný podnikatel. Mezi typická pracoviště patří podnikatelské subjekty, servisní organizace, inženýrské a IT firmy, projekční organizace a vládní agentury.

*PMI, PMBOK, CAPM, PMP a ACP jsou registrované značky Institutu pro řízení projektů, Inc.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date