Nabízeno: Colangelo College of Business

Přehled

Urychlete své učení pomocí MBA v účetnictví
Urychlete svou cestu ke kariéře v pokročilém nebo korporátním účetnictví s Master of Business Administration (MBA) Grand Canyon University (GCU) s důrazem na účetnictví. Učte se zásady účetnictví a praxe, které podporují finanční stabilitu v podnikání. V tomto absolventském účetním programu, který nabízí Colangelo College of Business, podporují dovednosti, které pomáhají vyvážit knihy nebo soutěžit o pokročilé manažerské pozice.

MBA s důrazem na účetnictví program zkoumá širokou škálu obchodních témat a zásad, včetně klíčových základů praxe finančního výkaznictví, ekonomika a marketing. Kurz zkoumá několik modelů výkonného vedení včetně řízení provozu. Pod vedením expertní fakulty diskutujte o formulacích a způsobech realizace v rámci organizací ao udržitelnosti na globálním trhu.

studijní výstupy

Studium pokročilých obchodních a účetních metod
MBA v účetnictví zvyšuje vaše chápání v oblastech finančního účetnictví a výkaznictví ovlivňující společnosti, partnerství, neziskové organizace, vládní a mezinárodní operace. Uskutečnit jako kritický myslitel prostřednictvím aktivního výzkumu a aplikací kvantitativních metod, které transformují nespracované údaje na užitečné informace.

Úspěšné dokončení jednotné CPA zkoušky je nezbytným krokem k získání licence CPA z vašeho státu pobytu nebo praxe. V jedinečné online MBA GCU v účetním studijním programu je několik hodin věnováno vaší přípravě na jednotnou CPA zkoušku. Jste důrazně vyzýváni k tomu, abyste se brzy po absolvování testu zúčastnili, abyste maximalizovali svůj potenciál úspěchu.

Co se naučíte

Naučte se strategie účetnictví, které vám pomohou uspět
Online MBA v účetnictví zkoumá širokou škálu témat a vzdělávacích cílů:

  • Manažerské účetní koncepty a postupy pro interní výkaznictví, nákladové chování, systémy, rozpočtování a hodnocení výkonnosti
  • Finanční obchodní rozhodnutí, včetně prognóz, rozvoje proforma a řízení pracovního kapitálu a fundraisingu
  • Vedoucí modely a teorie hodnocené prostřednictvím různých pohledů a názorů
  • Etické a společensky odpovědné obchodní praktiky
  • Plánování, provádění a definování strategií v rámci organizací
  • Finanční výkazy a informace pro interní a externí rozhodování

Kariéra Výsledky

Prozkoumejte kariéru v oblasti účetnictví
Master of Business Administration (GCU) s důrazem na účetnictví vás připravuje k soutěži o pokročilé manažerské pozice ve firemním nebo veřejném účetnictví. Mezi běžné kariéry patří finanční ředitel, vedoucí účetnictví, účetní, vedoucí účetní, vedoucí účetnictví, kontrolor a výkonný ředitel společnosti.

Program Místa

Online
Pokračujte v příští generaci vzdělávání s online studiem na univerzitě v Grand Canyonu. Vydělejte si titul s pohodlí a flexibilitu s on-line kurzů, které vám umožní studovat kdykoliv a kdekoliv. GCU nabízí nejzkušenější vedoucí postavení v oblasti on-line studijní programy. Členové plný úvazek fakulty a plně vyškolení instruktoři pomocné, vybavené silnými akademických prostředí a praktických zkušeností ve svých oborech, podpořit vás na každém kroku na cestě. Navrženo s ohledem na kariéru orientované profesionální na mysli, naše on-line kurzy poskytují intimní prostředí, které stimuluje poutavé a náročné diskuze. Vyberte si z programů napříč našimi odlišnými vysokých škol, v oblastech s vysokou poptávkou zaměstnanosti. Třídy začínají často.

Večer
Večerní programy Univerzity v Grand Canyonu uspokojují požadavky profesionálních pracovníků, kteří dávají přednost osobnímu prostředí. Naše noční tříd setkat jen jednou týdně a nabízejí interakce a diskuse o typické vysokoškolské třídě. Noční třídy jsou určeny pro určitý počet studentů, poskytuje vřelé a udržování prostředí, které podporuje poutavý zážitek. Ve večerních kohorty, budete postupovat prostřednictvím svého programu se stejnými kariéry-hlídal spolužáky, poskytuje příležitost k síti a vytvořit vztahy, které přesahují třídě. Třídy začínají často na různých místech, včetně našeho hlavního kampusu.

Online a večerní program

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Grand Canyon University »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date