Přečtěte si oficiální popis

Finanční řízení

Hospodaření zaměření magisterského programu v oboru Business Administration na Vrije Universiteit Amsterdam vám poskytne nástroje a kompetence, které potřebujete pro správu, řízení a financování podnikatelské činnosti. Finanční řízení je zásadní ve všech těchto oblastech, a to hraje dominantní roli v bankovnictví a pojišťovnictví. Jako student v magisterském oboru v oblasti finančního řízení budete studovat podnikové finance, účetnictví a finanční trhy (konceptu tří pilířů) do hloubky. Tento ucelený přehled o světě financí vám důkladné pochopení jejích spletitostí, a to vám dá svou kariéru vyhlídky skutečnou podporu.

Studijní program


Specializace ve finančním řízení je postavena na třech hlavních pilířích: Corporate Finance, management / finančního účetnictví a finanční trhy. Odborníci v oblasti finančního řízení ve buď nefinančních nebo finančních společností musí mít důkladné znalosti o tom, jak získat finanční prostředky (corporate finance), jak finančního prostředí vzhled (finanční trhy) a jak řídit a vykazování vnitřní finanční toky (řízení / Finanční účetnictví).

Finanční řízení spojuje vnitřní podnikové funkce firmy se finančního trhu a jeho institucí. To je důvod, proč specializace začíná se třemi hlavními povinné předměty: Pokročilé finanční řízení podniku se zabývá hlavní funkce finančního řízení, finanční trhy a instituce analyzuje vnější finanční prostředí, zatímco Advanced Management účetnictví vysvětluje hlavní problémy finančního řízení ve společnosti.

Po dokončení těchto povinných kurzů, budete mít možnost výběru volitelných předmětů, aby vám pomohou specializovat dále v obou financí a účetnictví nebo bankovnictví a pojišťovnictví.

Kariérní vyhlídky


Poté, co jste prošli všechny komponenty magisterském studijním programu, budete udělen titul Magistr v oboru Business Administration. Tento titul je mezinárodně uznáván.

Zaměření Finanční management obvykle připravuje studenty na kariéru v jednom z mnoha a různých profesí, které spadají do kategorie finančního řízení. V podnikovém sektoru by vás mohly stát pokladníka, manažer rizik, regulátor nebo finanční manažer ve velké nadnárodní korporace, nebo v malých až středních podniků. Finanční sektor nabízí příležitosti pro absolventy, aby se bankéři, analytici, portfolio manažery, účetní experty, pojištění odborníky, nebo vstoupit do poradenství na velké národní banky, s pojišťovnami, u velkých účetních firem, penzijní fondy atd Tam jsou také pracovní příležitosti v neziskovém sektoru: národní vládní agentury, mezinárodní agentury, orgány dohledu a další všichni potřebujeme MBA, kteří se specializují v oblasti finančního řízení.

Podmínky přijímacího řízení magisterský program Business Administration

 • Žadatelé, kteří získali bakalářský titul v oboru Business Administration, ekonomie nebo ekonometrie a operační výzkum na VU Amsterdam jsou automaticky přijat do magisterského programu
 • Žadatelé s alespoň bakalářského titulu z jiné akreditované univerzity, jsou přípustné, pokud mají specializaci v oboru Business Administration, potvrzenou důkladné znalosti standardní literatuře popsané níže (nebo jeho ekvivalent)
 • Žadatelé s alespoň VU bakalářský titul v jiných oborů mohou být přijati k pánovi, ale v závislosti na jejich stupni budou muset přijmout další kurzy s minimálně 30 kreditů. V takovém případě bude jejich program trvat nejméně rok a půl
 • Standardní literatura: studenti se předpokládá, že být podrobně seznámen s:
  • Finanční řízení
  • Finanční trhy a instituce
  • Statistika podnikání
  • Účetní Znalosti
  • Řízení finančních rizik *


* Není nutné, ale doporučuje

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Vrije Universiteit Amsterdam »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
2,083 EUR
Pro studenty EEA; € 14.600 v případě zemí mimo EHP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date