Master of Business Administration (full-time)

University of Southampton MBA vám dá nástroje, znalosti a sebedůvěru napadnout konvenční myšlení a uspět v dnešním rychle se měnícím světě obchodu tím, že stojí mimo, ne mísí se.

Full-time MBA je určen pro absolventy, kteří mají nejméně čtyři let, ale pravděpodobně více, příslušných pracovních zkušeností od dokončení studia a kteří nyní chtějí sledovat náročný program studia rozvíjet svůj manažerský potenciál.

Na MBA, musíte očekávat, že pracovat s nápady a koncepty, které jsou složité a že potřebují skutečnou duševní úsilí, aby plně zvládnout. Na oplátku budete dostávat vzdělání, které vás připraví na kariéru jako kvalifikované a reflexní manažera. Naše MBA je ani rychlokurz v obchodních buzz-slova, ani katalog rychlých fix řešení. Vaše osobní učení je posílena tím, že teoretické koncepty do souvislosti s vaší vlastní zkušenosti.

Southampton MBA vítá účastníky, které hledají výzvu; mají zájem na otázku a diskutovat nápady s dalšími jasnými a A obdobně motivovaných manažerů; a usilovat o všechny kulatý vzdělávání a rozvoje řízení cvičení.

Program přehled

Učil v našem novém vzdělávacím centru výkonné, naše MBA splňuje globální standard Asociace MBA (AMBA), prostřednictvím širokého vzdělávacího programu zaměřeného na rozvoj své obchodní dovednosti ve všech oblastech. Klíčové teorie řízení a koncepty jsou vyučovány inspirativní akademických pracovníků, kteří rovněž provádět špičkový výzkum ve svých odborných oblastech.

Ať už na naší plný úvazek nebo na částečný úvazek programu, bude Southampton MBA výzvou, abyste se podívat na obchodní problémy z různých perspektiv s cílem nalézt nejlepší řešení. Dozvíte se od skutečných obchodních problémů a sdílet zkušenosti s různorodou kohorty, která tvoří tento program. Po celou dobu svého času v Southamptonu, budete podporovat konsolidovat a přemýšlet o své učení.

Součástí programu je i týdenní Residential v Maastrichtu, Nizozemí. Během týdne budete zabývat v seminářích odborníci a akademické pracovníky z regionu a navštívit až pět společností, aby viděli, jak se zabývají složitostí globalizovaném světě.

Studium pro Southampton MBA bude také dát šanci setkat se a vytvářet sítě s ostatními budoucími obchodními vůdci z celého světa. Budete dělat přátele a kontakty na celý život.


Struktura programu

Full time studium na MBA vyplývá, plán, ve kterém formální výuka probíhá na 3 až 4 dny za week.The zbytek týdne se používá pro skupinovou práci a individuální studium. Posouzení probíhá po celou dobu kurzu s formálními vyšetření v lednu. V souladu s požadavky AMBA, účastníci by se očekávat, že minimálně 500 hodin formálního kontaktu s naším akademických pracovníků. Uspokojivý výkon ve výsledcích kurz assessements v povolení pokračovat v práci v období od července do září připravit a předložit disertační MBA.


Chcete-li použít

Pokud si přejete, aby se vztahují na částečný úvazek na School MBA programu, který by měl dokončit University of Southampton přihlášky a vrátit ho do Akademického kanceláře. Můžete vyplnit formulář on-line, nebo stáhnout aplikační balík.

Typické vstupní požadavky


Požadavky Titul

1. nebo 2. třídy diplom z univerzity ve Velké Británii. Ekvivalentní zámoří / odborná kvalifikace ve vhodném objektu také přivítal. Příslušné úrovně pracovních zkušeností.


Proces výběru:

Sání: 50
Průměrné žadatelé na místě: 8

Věk účastníků se zpravidla pohybuje 26-35 a jejich první stupeň předměty patří vědy, techniky a humanitních věd, stejně jako obchodní studie.

Vaše žádost bude pečlivě zvažovat odborném člena akademických pracovníků, kteří budou vážit až mnoho faktorů; nejen vaše akademické úspěchy, zájmy a schopnosti, ale i vaše motivace a důvěrná zpráva vašeho rozhodčího.

Vyrábíme naše rozhodnutí ve většině případů na formuláři žádosti a dokladů samotných. Kandidáti, kteří vyžadují zvláštní pozornost, například na základě věku, zdravotního postižení nebo nestandardních vstupních kvalifikací může být rozhovor.


Akreditace: AMBA

Poplatky: 23.500 liber

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z University of Southampton - Management School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
23,500 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date