MBA je 39 hodina kreditní hodiny, která může být dokončena v pouhých pěti termínech. Vzhledem k individuální povaze programu mohou studenti absolvovat kurzy vlastním tempem, takže skutečná doba ukončení se bude lišit podle studenta.

Dobře zaokrouhlený učební plán ...


Náš program MBA s koncovou stopou je navržen tak, aby vám pomohl naučit se tvrdým a měkkým dovednostem, které vám pomohou spravovat organizaci v dnešním konkurenčním prostředí.


Můžete si vybrat z 12 koncentrací nebo si přizpůsobit svůj program pomocí naší funkce Cross-Functional .

Kurikulum MBA je rozděleno do tří klíčových oblastí:


• Core Creation Value (15 kreditních hodin)
• Koncentrace / volitelný předmět (15 kreditních hodin)
• integrované pokročilé jádro (9 kreditních hodin)

Všechny základní kurzy, stejně jako mnoho volitelných kurzů, jsou nabízeny jak v on-line, tak v on-line formátu, přičemž mnohé z nich jsou nabízeny v hybridním formátu, což vám umožňuje kombinovat formáty kurzů na základě vašich osobních preferencí nebo cestovních plánů. Onground kurzy jsou nabízeny týdenní noci a / nebo víkendy dávají studentům možnost naplánovat kurzy kolem jejich rušného života. S on-line kurzy, nikdy nemusíte vstoupit do učebny, takže můžete dokončit svůj program odkudkoliv na světě.

Absolventská manažerská škola používá tříměsíční systém s jarními a letními termíny. S celoročními třídami a vícečetnými výchozím bodem každý semestr si studenti mohou vybrat z tříd 12 týdnů, 6 týdnů, intenzivních nebo intermetických.

Pro lidi ze všech zázemí ...

Od inženýrů až po účetní až po manažery IT a dokonce i lidi s liberálními uměleckými zázemimi, náš program zajišťuje práci profesionálů z různých akademických a obchodních prostředí po celém světě. Rozmanitost prostředí nabízí bohatší zkušenosti s výukou a profesionální síť.

S rušnými životy a vysokými očekáváními ...

Dallasská univerzita byla jednou z prvních škol ve Spojených státech, která vytvořila program MBA s profesionálními pracovníky. Od roku 1966 jsme se zaměřili na poskytování pohodlí a pružnosti našim studentům při zajištění vysoce kvalitní a praktické zkušenosti s výukou prostřednictvím vedení profesorů s odbornou praxí a případových studií v reálném světě a projektů jako je Capstone Experience.

Capstone Experience je poslední třídou pro každého studenta MBA a je skutečný hands-on, zákazník-požadovaný konzultační projekt dokončen od začátku do konce s reálným světovým klientem. Minulé klienty zahrnovaly společnosti tak pestré jako Dallas Mavericks, Lehigh Hanson a Big Brothers / Big Sisters.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z University of Dallas College of Business »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
584 USD
za hodinu úvěru
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date