Master of Business Administration


Je to komplexní program s jednoduchým slib: kvalitní MBA za přijatelnou cenu. Prostřednictvím WIU MBA studenti jsou připraveni pro sociálně odpovědné vedení a manažerské role ve vzájemně závislém, multikulturní a rozmanité obchodním světě.


WIU MBA je akreditován americkou shromáždění Collegiate škol Business (AACSB) - uvedení WIU v top 25% obchodních škol po celé zemi.


Přehled


WIU MBA je otevřen pro absolventy obchodních a ti ve svobodných umění, inženýrství, matematika, přírodní vědy a dalších oblastí. Požadavky programu jsou založeny na dříve vypracovaného v kurzu, a může pohybovat mezi 33 a 60 hodin semestru.


MBA kurzy jsou k dispozici na oddělení managementu, marketingu a financí, účetnictví, ekonomie a informační řízení a rozhodování vědy a zemědělství.


Posláním programu MBA na Western Illinois University, je připravit jednotlivce pro vedení a sociálně odpovědné manažerské role ve vzájemně závislém, multikulturní a rozmanité obchodním světě.


Celoroční


Nadace kurzy poskytují solidní zázemí v pojetí podnikových funkcí pro studenty, kteří nemají dostatečné vědecké práce v těchto oblastech. Úspěšná MBA studenti potřebují základnu až 27 hodin semestru ročníkové práce v účetnictví, ekonomické teorie, právní prostředí pro podnikání, obchodní statistika, operační výzkum, zásady řízení, marketing, řízení provozu a manažerské informační systémy.


Kurzy jsou zaměřeny oblasti vytvořit funkční a technické znalosti, analytické schopnosti a interpersonální komunikace. Studenti volí kurzy, které jim dobře zaoblené expozici v těchto hlavních hledisek: organizační, finanční, globální, a konkurenční plánování. Capstone samozřejmě, strategické řízení, stanoví rámec pro plnou integraci specifických obchodních disciplín.


Koncentrace kurzy jsou vybíráni z jedné z funkčních oblastí nebo z křížení disciplinární souboru kurzů. To umožňuje studentům získat maximální flexibilitu při zachování specifickým pracovním potřebám a snahám.


Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
634 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date