Přečtěte si oficiální popis

Master of Business Administration program je určen pro aspirující a mid-kariéry manažerů se snaží zlepšit jejich analytické, rozhodovací a komunikační dovednosti v složitém organizačním prostředí. Naši studenti jsou dospělí, motivovaní dospělí, kteří hledají vysokoškolský studijní program, který je přizpůsoben jejich zkušenostem a zkušenostem. Představují jednotlivce v rámci ziskového a neziskového sektoru, kteří chtějí významněji přispět k jejich organizacím a převzít významnější řídící povinnosti.

Kreditní zápočet pro předchozí vzdělávání

V tomto 48-úvěrovém programu budete studovat výkonné vedení a rozvíjet dovednosti vedení a kompletní 16 tří-úvěrové kurzy, které představují hlavní funkční oblasti řízení. Získané cenné znalosti jste však již získali díky své zkušenosti s řízením. Prostřednictvím akademických hodnocení můžete získat kredity až v osmi z 16 oblastí obsahu kurzu.

K těmto osmi oblastem patří účetnictví a finance, manažerské rozhodování, manažerská ekonomika, manažerské informační systémy, řízení provozu, marketingové řízení, lidské systémy a chování a vysoce výkonné řízení.

Očekává se, že úspěšní uchazeči o program přinesou zkušenosti z pokročilé úrovně. Obecně platí, že studenti získají 6-12 kreditů nebo až 24 kreditů.

Flexibilní online studie

Dokončíte svou práci v programu MBA převážně prostřednictvím on-line kurzů. Tento formát poskytuje velkou flexibilitu a interaktivitu, což vám umožní zapojit se s vaším instruktorem, školitelem a spolužáky v časech, které jsou pro vás nejvhodnější. Rovněž umožňuje k dispozici celou řadu akademických zdrojů kurzu kdykoliv v průběhu dne nebo týdne.

Zahrnuje všechny informace o kurzu, diskusní prostory, přístup k plně online knihovním zdrojům a vylepšení "high end" včetně sebehodnocení, simulace a modelování (tam, kde je to vhodné).

Umístění: Vaše šance na síť, spolupracovat a učit se

Tři krátkodobé celostátní rezidence přinášejí studentům a fakultě po dobu dvou dnů. Na těchto rezidencích máte možnost setkat se a komunikovat s dalšími studenty MBA z celého státu a země. Rezidenční pobyty vám nabízejí příležitost komunikovat přímo s ostatními s podobnými akademickými a profesními zájmy a s fakultou MBA.

Zkušenosti s bydlištěm doplňují online kurzy v těch oblastech, kde individuální a skupinové interakce zlepšují učení studentů, od rozvoje dovedností v týmové práci až po ústní prezentace.

Rezidence jsou spojeny se dvěma kurzy na začátku vašeho programu: Skenování podnikatelského prostředí a výkonného hodnocení a rozvoje, manažerského uvažování (uprostřed vašeho programu) a Strategického vedoucího vedení (na konci vašeho programu). V tomto posledním bydlišti předložíte konečný projekt vašeho programu.
Program se vyučuje na:
Angličtina
This course is Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date