Read the Official Description

Master of Business Administration program je určen pro aspirující a mid-kariéry manažerů se snaží zlepšit jejich analytické, rozhodovací a komunikační dovednosti v složitém organizačním prostředí. Naši studenti jsou dospělí, motivovaní dospělí, kteří hledají vysokoškolský studijní program, který je přizpůsoben jejich zkušenostem a zkušenostem. Představují jednotlivce v rámci ziskového a neziskového sektoru, kteří chtějí významněji přispět k jejich organizacím a převzít významnější řídící povinnosti.

Kreditní zápočet pro předchozí vzdělávání

V tomto 48-úvěrovém programu budete studovat výkonné vedení a rozvíjet dovednosti vedení a kompletní 16 tří-úvěrové kurzy, které představují hlavní funkční oblasti řízení. Získané cenné znalosti jste však již získali díky své zkušenosti s řízením. Prostřednictvím akademických hodnocení můžete získat kredity až v osmi z 16 oblastí obsahu kurzu.

K těmto osmi oblastem patří účetnictví a finance, manažerské rozhodování, manažerská ekonomika, manažerské informační systémy, řízení provozu, marketingové řízení, lidské systémy a chování a vysoce výkonné řízení.

Očekává se, že úspěšní uchazeči o program přinesou zkušenosti z pokročilé úrovně. Obecně platí, že studenti získají 6-12 kreditů nebo až 24 kreditů.

Flexibilní online studie

Dokončíte svou práci v programu MBA převážně prostřednictvím on-line kurzů. Tento formát poskytuje velkou flexibilitu a interaktivitu, což vám umožní zapojit se s vaším instruktorem, školitelem a spolužáky v časech, které jsou pro vás nejvhodnější. Rovněž umožňuje k dispozici celou řadu akademických zdrojů kurzu kdykoliv v průběhu dne nebo týdne.

Zahrnuje všechny informace o kurzu, diskusní prostory, přístup k plně online knihovním zdrojům a vylepšení "high end" včetně sebehodnocení, simulace a modelování (tam, kde je to vhodné).

Umístění: Vaše šance na síť, spolupracovat a učit se

Tři krátkodobé celostátní rezidence přinášejí studentům a fakultě po dobu dvou dnů. Na těchto rezidencích máte možnost setkat se a komunikovat s dalšími studenty MBA z celého státu a země. Rezidenční pobyty vám nabízejí příležitost komunikovat přímo s ostatními s podobnými akademickými a profesními zájmy a s fakultou MBA.

Zkušenosti s bydlištěm doplňují online kurzy v těch oblastech, kde individuální a skupinové interakce zlepšují učení studentů, od rozvoje dovedností v týmové práci až po ústní prezentace.

Rezidence jsou spojeny se dvěma kurzy na začátku vašeho programu: Skenování podnikatelského prostředí a výkonného hodnocení a rozvoje, manažerského uvažování (uprostřed vašeho programu) a Strategického vedoucího vedení (na konci vašeho programu). V tomto posledním bydlišti předložíte konečný projekt vašeho programu.
Program taught in:
Angličtina
This course is Online & Campus forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019