Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Business Administration (MBA)

Master programu Business Administration (MBA) z poskytuje školení v oblasti obchodu pro studenty se zájmem o pochopení pracovní charakter podnikání v konkurenčním prostředí. Kurzy v rámci programu MBA integrovat informace a teorie z různých oborů, včetně účetnictví, ekonomie, finance, marketing, výrobní operace, a strategické řízení.

Cílem tohoto programu je rozvoj studentů do široce vzdělaný obchodních manažerů a vedoucích pracovníků, kteří chápou podstatu podnikání jako celku, s nástroji a technikami se vztahují na širokou škálu obchodních situací.

Vyvrcholení programu MBA dává studentům možnost spojit všechny teorie, dovednosti a nástroje studoval v průběhu programu a začlenit je do učení zkušeností, který zdůrazňuje charakter soutěže a druh strategické manévrování, které musí být provedeno v aby se uspět. Navíc je vzdělávací program MBA je v souladu s oblastí obsahu, které jsou určeny pro nové certifikované MBA (CMBA) vyšetření.

Stupeň vyžaduje uspokojivého dokončení 27 hodin úvěru osnov MBA a 9 hodin úvěru absolventa volitelných pro celkem 36 hodin úvěru, nebo pokud je vybrána oblast důrazem na celkem ne méně než 48 hodin úvěru. Studenti, kteří potřebují podmiňující předměty mohou mít na dokončení více než 36 nebo 48 hodin úvěru pro příjem MBA.

Požadované kurzy v programu MBA jsou:

 • MRKT 5000 Marketing
 • MNGT 5590 Organizační chování
 • FINC 5000 Finance
 • FINC 5880 Advanced Corporate Finance
 • BUSN 5760 Aplikovaná statistika podnikání
 • BUSN 6070 Manažerské účetnictví
 • BUSN 6110 Provoz a projektové řízení
 • BUSN 6120 Manažerská ekonomika
 • BUSN 6140 Business Research Analysis *
 • BUSN 6200 Strategie a soutěže

Předpoklady:

 • BUSN 5000 Business
 • BUSN 5600 účetní teorie a praxe
 • BUSN 5620 Současná ekonomická analýza

Studenti se také musí trvat 2 volitelných předmětů z nabídky absolvent obchodní, řízení a / nebo mezinárodních vztahů kurzu.


MBA vyžaduje pokrok v rámci kandidatury a uspokojivém dokončení minimálně 36 hodin úvěru studia MBA kurzu, nebo 48 až 54 hodin úvěru MBA a oblastí důraz kurzu.


Studenti, kteří potřebují podmiňující předměty mohou mít na dokončení více než 36 nebo 48 až 54 hodin úvěru pro příjem MBA.

Více informací najdete na: http://webster.ac.at/MBA

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With its home campus in St. Louis, Missouri (USA), Webster University is a worldwide institution committed to delivering high-quality learning experiences that transform students for global citizenshi ... Čtěte více

With its home campus in St. Louis, Missouri (USA), Webster University is a worldwide institution committed to delivering high-quality learning experiences that transform students for global citizenship and individual excellence. Founded in 1915, Webster offers undergraduate, graduate, and MBA degree programs, as well as a global network of more than 100 campuses in 8 countries (Austria, China, Ghana, Greece, Switzerland, Thailand, The Netherlands, United States) on 4 continents. Its 20,000-plus student population represents almost 150 nationalities. Webster is one of the most diverse and global universities in the world. Méně