Read the Official Description

ESMT Master of Business Administration je jednoroční, full-time MBA program se zaměřením na mezinárodní management. Kurzy jsou vyučovány na hlavním kampusu ESMT v ESMT Berlíně. ESMT přijímá až 70 talentovaných profesionálů, aby se zapojili do intenzivního programu, který zdůrazňuje inovaci, technologii, udržitelnost a osobní rozvoj. Studentům jsou poskytovány jedinečné příležitosti pro seberealizace a vytváření sítí, zatímco se učí ovládat globální obchodní administrativu z nejmodernější německé fakulty podnikání v Německu.

ESMT silné stránky

Vedení a osobní rozvoj: U ESMT udržujeme velikosti tříd malý, takže vývoj každého studenta může být jádrem programu. Žádné přednáškové místnosti 500 osob.

Technologický management: ESMT věří v technologii inovace. Zažijte to v těsné blízkosti specializované dráhy "Řízení inovací a technologií" a prostřednictvím špičkových poradenských projektů, které jsou nabízeny každý rok. Nezapomeňte se připojit k Podnikatelskému klubu ESMT pro jedinečnou šanci spojit se s nejživějšími evropskými podniky v Berlíně.

Udržitelné a zodpovědné vedení: S výběrovou stopou "Globální udržitelná podnikání" zjistěte roli mezinárodního vedení při zlepšování planety. Prostřednictvím klubu sociálních dopadů se můžete spojit s místními a mezinárodními nevládními organizacemi a společenskými podnikatelskými akcemi, s nimiž můžete organizovat konzultační projekt, který prospívá světu.

Sítě v Berlíně: Během celého programu MBA budete mít mnoho příležitostí k setkání a setkání s představiteli lidských zdrojů, vedoucími pracovníky, podnikateli a akademickými specialisty.

Programové data

MBA ESMT je 12měsíční program. Třídy začínají v lednu a končí v prosinci každého roku.

Vedle základního programu někteří studenti využívají jedinečných příležitostí k dalšímu rozvoji svých vzdělávacích nebo profesních cílů:

  • Goethe Institut: Dřívější žadatelé se mohou do Berlína přestěhovat o dva měsíce dříve, než dokončí intenzivní kurz německého jazyka za sníženou cenu.
  • Týden sítě GNAM: Studenti mají možnost navštěvovat hodiny na týden na prestižních partnerských školách. Zúčastněnými institucemi jsou Yale SOM New Haven; IE Madrid; EGADE Mexico City; Koç Istanbul; UCD Smurfit Dublin; Fudan Shanghai a mnoho dalších.
  • Peking Exchange Program: Až dva studenti ročně prodlouží svůj MBA o 6 měsíců, aby absolvovali další kurzy MBA na Pedagogické fakultě Guanghua School of Management.
  • Zodpovědné vedoucí společenství: V ESMT s kruhem přátel ESMT mohou absolventi MBA zpoždění hledat práci po dobu 6 měsíců a poskytovat pro bono služby sociálním podnikatelům, nevládním organizacím a obchodním školám v rozvojových zemích.

Požadavky na přijetí

Chcete-li být zvažováni pro mezinárodní MBA program ESMT , studenti musí mít:

  • Nejméně tři roky odborné, postgraduální zkušenosti
  • Bakalářský titul nebo ekvivalent
  • Silné skóre GMAT nebo GRE
  • Pro non-rodilý anglicky mluvčí, TOEFL skóre (95 minimální) nebo ekvivalent
  • Dokončená online aplikace
  • Osobní pohovor

Život v Berlíně:

MBA studenti by měli rozpočet dost peněz na pokrytí svého bytu, pojištění, hromadné dopravy nebo jízdních kol, jídla a zábavy. Doporučujeme rozpočet od 1 000 do 1 500 EUR měsíčně.

Program taught in:
Angličtina
Last updated July 28, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
1 rok
Denní studium
Price
43,500 EUR
Celkové školné. Tyto poplatky zahrnují náklady na knihy a případy. Nezahrnují cestování do a z volitelného mezinárodního semináře a globálních výměn.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date