Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Globální ekonomika je v neustálém toku, nabízející řadu možností kariéry. Chtěli byste se dále rozvíjet, zlepšit své spektrum příležitostí a jste připraveni podniknout další krok ve své kariéře?

Na první pohled

 • Titul : Master in Business Administration (MBA)
 • Délka studia : MBA 12 měsíců / MBA plus 18 měsíců
 • Jazyk: English
 • Začátek : září a leden
 • ECTS : MBA 90 / MBA plus 120
 • Dvojitý stupeň : je možné prodloužením studia na další semestr na některé z našich partnerských univerzit
 • Hlavní obor : MBA - Management // MBA plus - Spezialisierung v managementu, financí, řízení automobilů, nemovitostí // v semestru v zahraničí

Highlights

 • Anglický jazyk Studium
 • Možnost dvojího stupně
 • Možnost odborné specializace
 • Intenzivní jazyková příprava
 • Individuální koučování
 • Vynikající podniková síť

Struktura programu

Program MBA v EBS nabízí dvě atraktivní studijní dráhy, které odpovídají vašim individuálním potřebám a kariérovým přáním.

 • MBA : 12měsíční program, připravuje vás ve velmi krátké době na vedoucí pozici, s dobrým know-how v oblasti podnikové správy, vůdčími schopnostmi a mezikulturními zkušenostmi.
 • MBA plus : 18měsíční program, který vám nabízí příležitost specializovat se ve zvoleném oboru a navíc vám poskytnout vynikající vyhlídky na německém trhu práce. Alternativně může být třetí semestr vynaložen iv zahraničí, aby se rozšířily mezikulturní kompetence.
 • Double Degree Option : 24-měsíční program, který vám umožní získat další mezinárodní titul, jako je MBA nebo specializovaný magisterský titul. Rozšiřte své studium a získávejte zkušenosti v mezinárodním kontextu, abyste rozšířili své kariérní vyhlídky na globálním trhu práce.

Požadavky

 • Vysokoškolský diplom nebo jeho ekvivalent
 • Minimálně 3 roky praxe
 • Velmi dobré znalosti anglického jazyka

Budete studovat na jedné z nejlepších obchodních škol po celém světě: EBS Universität je pravidelně zařazována mezi špičkové univerzity.

Svět se rychle mění, připravíme vás na to: vybavíme vám dovednosti a metodické znalosti, které potřebujete k tomu, abyste se zabývali úkoly řízení a sociální odpovědností ve vysoce dynamickém prostředí.

Naučíte se pracovat s jistotou v digitalizovaném prostředí: programovací jazyky, profesionální analýzu dat nebo správu informací, učíme vám vhodné digitální dovednosti, které potřebujete k využití potenciálu digitalizovaného světa a rozbíjení nové půdy.

Získáte dvakrát výhodu: se studijním programem "International Dual Degree" získáte dva stupně od dvou renomovaných univerzit. Bakalář vědy z EBS a titul z partnerské univerzity, kterou jste absolvoval v posledních třech semestrech.

Váš kompletní studijní program je v angličtině: V EBS studujete na mezinárodní úrovni a v mezinárodním prostředí, proto jsou všechny přednášky a akce samozřejmě v angličtině.

Získáte praktické znalosti s pravou přidanou hodnotou: Od samého začátku studijního programu budete mít prospěch z naší sítě vysoce atraktivních firemních partnerů. Zajišťujeme stáže ve firmách, jako jsou Accenture, BCG, BMW, Danone, Deloitte, Deutsche Bank, Ernst & Young, L'Oréal, Morgan Stanley, P & G, PWC a další. Na začátku své kariéry získáte také intenzivní podporu z našeho střediska kariérového poradenství a během studia budete také v kontaktu s firemními zástupci.

Získáváte mezinárodní zkušenosti na některých z nejlepších univerzit na celém světě: strávíte první tři semestry na EBS a změníte na zbývající dobu studium na zahraniční partnerskou univerzitu.

Využíváte špičkovou kvalitu učení: dosáhnete optimálního úspěchu učení v malých skupinách s explicitní praktickou relevancí a mnoha případovými studiemi. Náš jedinečný koučovací program a komplexní učební plán pro individuální rozvoj osobnosti vám pomohou k vaší profesionální kariéře.

Jako absolvent EBS dosáhnete nadprůměrné počáteční mzdy: titul z EBS vám nabízí finanční přínos od samého počátku své kariéry. Průměrná počáteční mzda našich bakalářských absolventů činí 56 000 eur (Zpráva o zaměstnanosti 2016).

S naším studijním programem jste na trhu práce velkou poptávkou: 85% absolventů obdrží svou první nabídku práce během studia nebo nejpozději 3 měsíce po ukončení studia (Zpráva o zaměstnanosti 2016).

Poslední aktualizace Pro 2017

Informace o škole

Under the umbrella of the private, state-recognised EBS Universität für Wirtschaft und Recht you will find a programme portfolio that is unique across Germany consisting of Bachelors, Law, Masters and ... Čtěte více

Under the umbrella of the private, state-recognised EBS Universität für Wirtschaft und Recht you will find a programme portfolio that is unique across Germany consisting of Bachelors, Law, Masters and doctoral programmes as well as top-class executive education for working professionals. Our Business and Law School reap the benefit from their synergies, building a strong foundation for innovative research and continuing education activities of high practical relevance. Méně
Oestrich-Winkel