Master of Business Administration (MBA)

Jaká je budoucnost manažerského vzdělávání? Připojte se k nám a budeme budovat společně v Asii School of Business.

Bank Negara Malajsie a MIT Sloan School přijali výzvu, aby vystopovat nový a lepší cestu. ASB je příležitost začít vzdělávací instituci od začátku, a reagovat na potřeby a problémy manažerského vzdělávání s čerstvým, inovativní a podnikatelské přístupu. Pevně ​​věříme, že příští generace transformačních vedoucích k rozvíjejícím se světě budou vyvinuty na základě teorií nalezené v předních světových univerzit v kombinaci se zkušenostmi a činnostní učení perspektivě.

student Informace o problémech společnosti čelí z případových studií je model minulosti. Action Learning je budoucnost. ASB bude nabízet studentům řízení, praktiky správy a instituce, které je zaměstnávají nový způsob, jak dělat věci, nové způsoby učení, nové způsoby myšlení a lepší integraci teorie s praxí.

ASB je MBA 3.0 spojuje teorii a praxi na všech úrovních. MIT Sloan fakulty naučí stejný přísný základní osnovu na ASB, který je dodáván v Cambridge, Massachusetts, USA. Kromě toho bude ASB osnov zahrnovat opatření vzdělávacích projektů s našimi korporátními partnery a institucionálních partnerů po celé Asii, poskytování průběžných příležitostí pro testování a uplatňovat teorie třídě v širokém rozsahu organizačních, institucionálních a polních výzvy.

Naše vzrušující a vysoce inovativní učební plán je v procesu schvalování, ale do té doby navštivte naši Curriculum stránce se dozvíte o hlavních vrcholů programu.

Action Learning v Asii School of Business

Action Learning je proces, který zahrnuje práci na skutečné výzvy, využitím znalosti a dovednosti týmu na otázku a re-interpretovat staré a známé pojmy, vytvářet nová řešení a spouštět je vyhodnotit výsledek. Action Learning projekty mohou vyřešit významné obchodní, organizační a sociální problémy a vzít učebny do pole a klient společnosti do učebny.

Projekty Action Learning (4-5 projektů v průběhu programu MBA; 40% z osnov): Studenti mají možnost specializovat se v určitém odvětví či funkce při práci se skutečnými společnostmi, nebo si mohou vybrat získat širokou expozici vůči škála různých typů ptojects. Projekty vzdělávací akce probíhají v celém regionu a ASB usnadňuje umístění (studenti se neočekává, že najít své vlastní projekty).

Mezi další přednosti:

  • Přibližně 80% z kurzů jsou dodávány MIT fakulty
  • 6 týdnů výlet do USA (4 týdny v MIT a 2 týdny v průmyslu

Osnovy budou vybaveny pedagogiku MIT Sloan Action Learning:

THINK - ACT - REFLECT - REPEAT

  • THINK - zkušenosti třída
  • ACT - zkušenosti "jít a vidět"
  • REFLECT - kritického myšlení zkušenosti
  • REPEAT - Znalosti pochází z opakovaného experimentování.

Vzdělávání ASB vás staví do pozice zažít exponenciální růst - akademicky, osobně a profesionálně. Víc než to, že program bude v ASB MBA budovat důvěru jako vůdce a agent změny, že vás na cestě k dosažení vašich profesních cílů a aspirací.

tým

Hlídat ASB je mimořádné a nekonvenční cestu!

Představení Asie School of Business MBA!

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
18 měsíců
Denní studium
Price
80,000 USD
- Celkem Povinné Poplatky za studium, Ubytování a cestování
Deadline
Podle místa
Podle data