Master of Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Business Administration (MBA)

46622_1.JPG

Jedná se o dvouletý program zaměřený na přípravu studentů na kariéru v oboru podnikání a souvisejících oborech. Studentům je poskytováno široce založené vzdělání v oblasti řízení podniku, které bere v úvahu manažerské dovednosti nezbytné pro výkon profesionála v dynamickém globálním obchodním prostředí. Integruje víru a křesťanské hodnoty a umožňuje studentům osvojit si důležité dovednosti, které musí efektivní manažeři a organizační vůdci uspět na dnešním globálním trhu. Integruje postgraduální studium křesťanského svobodného umění a odborného vzdělávání.

To stojí Kshs.75 000 (750 $) školné za semestr.

Příjem je každý rok v srpnu / září, prosinci / lednu a dubnu / květnu.

Způsoby doručení jsou:

  1. Plný úvazek
  2. Svátek (tj. Dva týdny každý duben, srpen a prosinec)
  3. Večer a
  4. Soboty

Požadavek je vysokoškolský titul s alespoň 1. třídou / 2. třídou vyznamenání (horní divize) nebo nižší divizí s 2 roky pracovní / ministerské praxe.

Program Master of Business Administration s globální perspektivou nebo přístupem na Africa International University který vytvoří kapacitu v manažerských řadách mezi křesťany, kteří jsou založeni na křesťanských principech, je eticky a morálně upřímný, aby proměnil hrozby v příležitosti; motivovat lidi nejen k přežití, ale také k excelenci, aby na trh přicházeli s inovacemi stále rychleji; pracovat pomocí týmů; a využít rozmanitosti v rámci i bez využití výsledků výzkumných prací při řešení problémů v dynamickém globálním obchodním prostředí.

46621_7.JPG

Cíle programu

Tento program je určen pro ty, kteří chtějí v akademickém a profesním rozvoji podnikat. Cíle programu jsou:

  1. Zlepšit dovednosti v oblasti efektivní obchodní komunikace, řešení problémů, kritického myšlení, rozhodování, počítačových a výpočetních schopností.
  2. Rozvíjet teoretické a technické znalosti koncepcí a postupů v oblasti účetnictví, financí, marketingu a řízení lidských zdrojů a schopnosti zvládnout budoucí vývoj v těchto oblastech. To jim pomůže získat kompetence k pochopení klíčových obchodních funkcí a jejich vazeb.
  3. Zvyšovat sebevědomí a schopnost kriticky hodnotit obchodní a manažerské záležitosti a vyvíjet řešení z etických, profesionálních i akademických hledisek.
  4. Rozvíjet konkurenceschopné dovednosti a kompetence studentů prostřednictvím smysluplných průmyslových vazeb, které zvýší jejich zaměstnatelnost.
  5. Připravit studenty na postup do vyššího stupně práce a výzkumu v oblasti účetnictví, financí, správy, bankovnictví, marketingu a řízení lidských zdrojů a souvisejících obchodních oblastech.

46620_9.JPG

Požadavky na přijetí

Vysokoškolský titul z jakékoli akademické disciplíny.

Způsob studia

Na plný i částečný úvazek.

46625_10.JPG

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International U ... Čtěte více

Africa International University is a chartered Christian university located in the serene environment of Karen, Nairobi, a strategic location, serene and conducive for learning. Africa International University currently trains students in Theology, Business, ICT, Psychology, Languages, Community Development, Linguistics Leadership and Education. Méně