Program MBA je v současné době považován za kvalifikační standard pro manažery českých a mezinárodních firem a institucí. Je zaměřen na manažery s odbornými zkušenostmi k dalšímu kvalifikovat v Zdroje Řízení lidských a Evropská unie, Studenti budou mít nárok na rozvoji jejich vlastní top kariéru v řídících struktur na různých úrovních, a to zejména v zemích EU.

Program MBA absolventi stanou špičkovými odborníky v oblasti řízení lidských zdrojů v rámci evropských institucí, ekonomických a právních rámců.

Prostřednictvím programu MBA studia manažeři získat ucelený systém znalostí a dovedností potřebný pro budování úspěšné kariéry v oblasti podnikání a řízení, včetně veřejné správy, a to zejména v oblasti vzdělávání a řízení lidského kapitálu.

Absolventi zvládli na pokročilé úrovni evropské institucionální, ekonomické a právní rámec se zaměřením na řízení lidských zdrojů. Jsou připraveny k rozvoji jejich další kariéry skrze uplatňovat teoretické znalosti a praktické dovednosti přímo do komplexních řešení problémů v oblasti obchodu, podnikání a institucionálního řízení. Absolventi mají také zvládl způsoby dalšího vzdělávání, celoživotní vzdělávání a vedení týmu, Jejich schopnost syntetizovat teoretické znalosti a jejich praktické aplikace v manažerském prostředí je stanovena na obranu závěrečné práci.

Hlavními tématy profilové programu MBA v oblasti řízení lidských zdrojů a Evropskou unií jsou následující: Řízení lidských zdrojů, evropskou integraci, právní systémy, politické a hospodářské geografie EU, ekonomické analýzy, Organizační chování a vedení, strategické a operativní řízení, řešení problémů a Krizový management, informační a komunikační technologie a informační systémy.

Forma studia je organizována v rekreační studijních blocích (asi 5 víkendů za semestr). Standardní doba studia je 1,5 akademického roku (3 semestry) rozdělena do 5 studijních oborů. Studie je uzavřena obhajobou disertační práce. Absolventům se uděluje profesionální titul Master of Business Administration (MBA.

2

Program MBA byl úspěšně reakreditovány v únoru 2015.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 semestry
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date