Master Executive MBA

Všeobecné informace

Popis programu

Tento dvojjazyčný (španělsko-anglický) magisterský titul MBA připravuje budoucí obchodní vůdce a poskytuje všechny techniky podnikového řízení a zdokonalování specifických výkonných dovedností pro vrcholový management.

Důkladný a praktický akademický program navržený na základě zpětné vazby skvělých vedoucích pracovníků a manažerů z důležitých společností, založený na znalostech, které musí budoucí vůdci a manažeři na střední úrovni čelit globálním obchodním výzvám.

Vzrušující akademický program, který vyzývá a inspiruje naše studenty. Jako student na CESINE bude vaše učení skutečně praktické. Budete studovat společně se studenty s různými profily a zázemím, které vám poskytnou kombinaci posílení rozmanitosti ve třídě.

Náš přísný akademický program je strukturován tak, aby poskytoval nejpevnější základ a zkušenosti z první ruky o tom, jak se rozhoduje v reálném světě. Naučíte se všechny techniky řízení.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

CESINE is a higher education institution with more than 27 years of history. It is recognized externally for its quality training, its international character, and its marked orientation to the develo ... Čtěte více

CESINE is a higher education institution with more than 27 years of history. It is recognized externally for its quality training, its international character, and its marked orientation to the development of soft skills and competencies most demanded by companies and recruiters. CESINE’s presence among the best positions in international rankings reflects its commitment to excellence. Located in the top three, out of forty Spanish business schools, in the i2n ranking, hold by PwC and EF. Furthermore, CESINE has obtained the highest score in teaching, employability, facilities, and social commitment in the prestigious ranking ‘QS Stars’. Our outstanding faculty comes from the fields of business, consulting, and research and has extensive teaching experience, serving up-to-date, practical, and demanding education. Méně