Manchester globální na částečný úvazek mba

Všeobecné informace

Popis programu

Zvedněte své ambice na této světové třídy, mezinárodní part-time MBA program, který se zaměřuje na vás jako vůdce od samého počátku. Z podnikání na mezinárodní finance, budete těžit z nejnovějších myšlení a zdokonalovat dovednosti, které vás odliší v dnešním konkurenčním trhu.

Výhody

Top globální organizace chtějí globální vedoucí pracovníky, kteří se daří v multikulturním prostředí, kteří mají zkušenosti z jiných kultur, a lze spravovat přes hranice. Tam bude příležitost:

  • Vylepšete své obecné manažerské dovednosti pro pohyb nahoru nebo změnit kariéru
Rozšiřte své znalosti mezinárodního obchodu tím, že workshopy na našich globálních center
Učte se od mezinárodně uznávaný tým vědců, odborníků z odvětví a podnikatelské sféry
Použít kritického úsudku a prokázat vedoucí - to vše mohou být aplikovány na aktuální roli
Práce s globálními manažery z likes AstraZeneca, Bank of New York Mellon, IBM, KPMG, PwC a Siemens atd
Využijte naší specializované na částečný úvazek Global Careers Service

Semináře

Workshopy na světovém dráhy mohou být přijata ve Velké Británii nebo na jednom z našich globálních mezinárodních center, a představují cennou příležitost podělit se učí s kolegy a vybudovat celosvětovou síť kontaktů:

  • Rezidenční dílny poskytují minimálně 24 hodin osobního kontaktu na kurz, který je přímým kontaktem než mnoho programů na částečný úvazek v kampusu.
Kurzy bez obytných dílů jsou doplněny online semináři, které se skládají z online diskusí a konzultací spojených s formálním hodnocením.
Učte se od hostujících reproduktorů.
Socialise se spolužáky.

Workshopy jsou předepsanou součástí kurzu a je nutná účast alespoň 80% z dílen. Počet studentů MBA v každém workshop je veden záměrně nízká, typicky 25 až 30, aby byla zachována jejich vysokou kvalitu a interaktivní povahu.

Semináře se konají na vysoké škole a odborné skupině mimo univerzitu, kteří jsou považováni za vůdce v jednotlivých oblastech. Cestují po světě učit v našich globálních center, takže můžete získat stejný, trvale vysoký standard výuky bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Projekty

Životní zkušenosti společnosti

Práce ve vybraných skupinách a pomocí kombinovaného modelu učení napodobuje skutečné pracovní prostředí.

Budete muset komunikovat s ostatními členy vaší skupiny a s externími zaměstnanci společnosti prostřednictvím e-mailu, diskusních skupin, videokonferencí a osobních setkání. Během této doby bude také provádět svůj vlastní osobní výzkum a studie.

Budete podporováni akademickým nadřízeným, který si vybere ruku pro své odborné znalosti.

Tento projekt bude zahrnovat:

  • Týmová práce
Dokončení 10.000 slovní dizertační práce
12 měsíců

V případě, že student má firemní sponzorství, může být podniknut individuální projekt, který pomáhá jejich organizaci dosáhnout svých cílů.

Skupina Business Simulace

Práce v malých skupinách čtyř až šesti lidí, budete provádět náročnou obchodní simulační projekt založený na skutečných problémů, kterým čelí dnešní organizace.

Obchodní simulace je navržen tak, aby vyzkoušet své dovednosti v:

  • Týmová práce
komunikace
vedení
Vyjednávání
Rozhodování
Riskování

Jako součást skupiny, kterou převezme fiktivní společnosti, jež konkuruje na trhu, růst a usilovat o maximalizaci své ceny akcií na konci projektu.

Struktura programu

Globální struktura MBA

Je MBS správně pro vás?

Škola jako ambiciózní jako vy!

Manchester je domovem původních myslitelů a naše dlouhá a pyšná historie excelence v oblasti výzkumu nadále pokračuje v duchu inovací a úspěchů, pro které je město proslulé.

Na univerzitě v Manchesteru jsme hrdí na naše náročné, život-měnící se programy MBA, které přitahují studenty vysoké kvality z prestižních firem po celém světě.

Zaměstnáváme pouze studenty, kteří:

  • Jsou ambiciózní, dynamičtí, vysoce výkonní
Chcete posunout svou kariéru na další úroveň
Mají vytrvalost a motivaci řídit intenzivní, náročný program MBA
Jsou otevřené novým nápadům, situacím a výzvám
Mají vysoké očekávání od sebe i od ostatních
Prosperujte pod extrémním tlakem
Jsou vynikajícími vůdci a efektivními týmovými hráči
Chcete mít trvalý dopad na podnikatelský svět
Usilují o to, aby se stali společensky odpovědnými manažery.

Pokud jste to vy, a chcete se dozvědět více, kontaktujte naše poradce kurzu.

Poslední aktualizace Srp 2017

Informace o škole

The University of Manchester Middle East Centre opened in Dubai Knowledge Park in 2006 and has supported over 2,000 part-time MBA students. It is the largest and fastest growing centre in the Universi ... Čtěte více

The University of Manchester Middle East Centre opened in Dubai Knowledge Park in 2006 and has supported over 2,000 part-time MBA students. It is the largest and fastest growing centre in the University's international network. In the Middle East, The University of Manchester offers its world class part-time MBA for experienced working professionals, in addition to a range of MSc and executive education programmes, and research and consultancy projects led by the University's faculty. Méně