Magistr z Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Popis programu

PROGRAM OUTLINE

LUISS MBA kombinuje teorii a praktiky učeben s praktickými semináři a projektem v terénu. Studenti získají důkladnou znalost funkčních oblastí podnikatelského vedení a řízení, stejně jako praktické dovednosti, které jim umožní pracovat.

ZÁKLADNÍ DŮVODY, KTERÉ MŮŽETE ZAŘÍZENÍ LUISS MBA

1 - Vaše osobní zkušenosti s učením MBA

Peer-to-peer učení a interakce prostřednictvím seminářů, rolí, případových studií, obchodních her a projektů přinášejí osobní zkušenosti pro vaše MBA. Přidejte do specializovaných laboratořích digitální, podnikatelské a komunikační dovednosti a vaše MBA je přizpůsobena tak, aby zajistila dosažení cílů kurzu.

2 - Z Itálie do vašeho světa

S podporou konfederace, která zastupuje italský firemní sektor, Confindustria, kdekoli se podíváte, existují spojení z učebny do společnosti. Využijte síť více než 2000 firem a vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří rozvíjejí zkušenosti s MBA prostřednictvím workshopů, konferencí a setkání.

3 - V srdci Říma, na vrcholu obchodního vzdělávání

Není místo jako Řím. Město je kulturní tavící hrnce, její historické centrum je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Řím inspiroval nové obchodní myšlení. A jako mezinárodní obchodní akreditovaná organizace EQUIS, LUISS je součástí skupiny pouze 1% světových špičkových škol a zajišťuje nejvyšší standardy pro vaše vzdělávání.

4 - Síla rozmanitosti

Je veden různorodostí ve výuce a učení. LUISS MBA má mezinárodní zkušenosti. Multikulturní třída vás spojuje se světem, učí se ze zkušeností ostatních, čerpá z jejich rozmanitých dovedností a přijímá přístupy k řešení problémů.

LUISS MBA kombinuje teorii a praktiky učeben s praktickými semináři a projektem v terénu. Studenti získají důkladnou znalost funkčních oblastí podnikatelského vedení a řízení, stejně jako praktické dovednosti, které jim umožní pracovat.

Program je rozdělen na 5 pojmů a na konci každého semestru jsou studenti povinni absolvovat zkoušky. Studenti začínají s hlavními disciplinárními oblastmi. Oni končí tím, že vybere funkční trať a zaměří se na průmysl, aby vytvořil flexibilnější kurikulum a zaměřil se na konkrétní oblast zájmu. Program končí projektem Pole.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of ... Čtěte více

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of individuals and companies. It trains talents that will be able to promote social and business growth within small and large institutions, combining entrepreneurial spirit to unconventional qualities: creativity, with the ability to challenge all difficulties. Whether your ambition lies in starting a business or changing a large organization, transforming your world or changing the world, LUISS Business School has the connections to your future. Méně