Magistr z Business Administration (MBA)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Jednoletý MBA program INSEAD je o akademické přísnosti, úžasné rozmanitosti, výborných kariérních příležitostech a vynikající síti absolventů. Součástí mé role je setkání s našimi absolventy z celého světa a jedna věc, kterou vždy říkají o svých zkušenostech s MBA, je: „byl to nejlepší rok našeho života!“

Se třemi plně integrovanými kampusy v Evropě, Asii a na Středním východě as více než 90 různými národnostmi ve třídě žádná jiná obchodní škola nenabízí takový multikulturní zážitek. Pokud tedy hledáte místo, kde neexistuje dominantní kultura, kde můžete být vaším pravým já a kde jste mezi přáteli: nehledejte dále, jsme všichni a ještě více na INSEAD !

Zrychlené kurikulum programu MBA na plný úvazek rozvíjí úspěšné, ohleduplné vůdce a podnikatele, kteří vytvářejí hodnotu pro své organizace a své komunity, a hledáme inteligentní, dobře oblékané kandidáty, kteří věří, že podnikání může být sílou k dobrému.

Těším se na přijetí vaší žádosti!

Minh Huy Lai

Ředitel programu INSEAD MBA

Klíčová fakta

  • 10 měsíců - doba trvání programu
  • 29 - Průměrný věk
  • 6 let - průměrná pracovní praxe
  • 680-750 - GMAT Range (Střední 80%)
  • 90 - Národnosti
  • 352 - Ženy tvoří třídu INSEAD MBA

Staňte se součástí vzrušujícího, dynamického a rozmanitého studentského těla

Program MBA je vaším odrazovým můstkem k naplnění budoucnosti jako vůdce v konkurenčním globálním obchodním světě. Věříme, že naše multikulturní prostředí, složené ze studentů zastupujících více než 90 národností a mezinárodní fakulty světových obchodních odborníků, je ideální pro váš profesní a osobní rozvoj.

Tým MBA Admissions hledá lidi s intelektuální zvědavostí, osobními vlastnostmi, které přispějí k mnoha aktivitám INSEAD a touží se protáhnout v přísném akademickém programu. Vítáme aplikace z celého světa bez ohledu na rasu, náboženství, pohlaví, barvu nebo finanční stav. Naším cílem je vybudovat vzrušující, dynamické a rozmanité tělo studentů.

128269_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgHeadway / Unsplash

Požadavky na aplikace

Předpoklady pro přijetí do programu INSEAD MBA zahrnují podání online přihlášky a požadované podpůrné dokumentace uvedené níže.

Online aplikace

Celý proces žádosti se provádí prostřednictvím našeho online aplikačního systému. Na různých částech aplikace můžete pracovat samostatně. Než se odhlásíte, nezapomeňte si všechna data uložit, abyste se k nim mohli vrátit později.

Podklady

Podpůrné dokumenty musí být součástí vaší přihlášky a musí být obdrženy před nebo v den uzávěrky přihlášky. Vaše přihláška nebude vyhodnocena, dokud nebudou kromě online prvků přijaty všechny níže uvedené položky. Připojte prosím své podpůrné dokumenty prostřednictvím online aplikačního systému.

Oficiální přepis

Vaše přepisy by měly uvádět jak diplomy, tak známky z každé vysoké školy nebo univerzity, které jste se zúčastnili. Přijímáme přepisy v angličtině nebo francouzštině. Ke všem ostatním musí být přiložen ověřený anglický překlad. Každý přepis musí být opatřen úřední pečetí a podpisem instituce.

Termíny a termíny

Zatímco provádíme postupné přijímací řízení, se čtyřmi termíny pro každý ze dvou příjmů ročně, v každém kole budou žádosti přezkoumávány průběžným přijímacím procesem. To znamená, že níže uvedené termíny Rozhovor a Konečné rozhodnutí jsou nejnovější data, do kterých byste své rozhodnutí dostali, ale mohlo by to být dříve. Ujišťujeme vás, že rozhodnutí o uvolnění dříve než zveřejněné termíny neovlivní naše důkladné vyhodnocení aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že zatímco konkurence v každém kole je stejná, čím dříve získáte vstup, tím více času musíte zajistit financování a zajistit logistiku. Nový online formulář žádosti se otevře přibližně dva měsíce před každou uzávěrkou přihlášek 1. kola.

Září příjmu

Termín pro kompletní aplikaci Oznámení o pohovoru Oznámení o konečném rozhodnutí
1. kolo 18. září 2019 18. října 2019 22. listopadu 2019
2. kolo 6. listopadu 2019 6. prosince 2019 24. ledna 2020
3. kolo 15. ledna 2020 14. února 2020 20. března 2020
4. kolo 26. února 2020 27. března 2020 30. dubna 2020

Lední příjem

Termín pro kompletní aplikaci Oznámení o pohovoru Oznámení o konečném rozhodnutí
1. kolo 11. března 2020 10. dubna 2020 15. května 2020
2. kolo 06. květen 2020 5. června 2020 10. července 2020
3. kolo 24. června 2020 24. července 2020 04 září 2020
4. kolo 28. července 2020 28. srpna 2020 25. září 2020

Investování do vaší budoucnosti

INSEAD MBA přináší celoživotní dividendy, a to jak profesionálně, tak osobně. Uskutečňování MBA je však vážným závazkem času a peněz - investice, kterou musí žadatelé pečlivě zvážit a naplánovat.

Chcete-li porozumět finančním závazkům, které jsou nutné pro účast v programu INSEAD MBA, navštivte naši sekci MBA Náklady a poplatky. Je důležité zvážit možnosti financování a financování na začátku procesu podávání žádostí, které by mohly mít podobu úspor, půjček nebo stipendií. Začněte tím, že uvidíte, zda máte nárok na některou z stipendií nebo půjček uvedených na našich webových stránkách.

Ačkoli odpovědnost za financování vašeho roku na INSEAD konečném důsledku na vás, úřad pro finanční pomoc MBA vám může pomoci při plánování financování pro program INSEAD MBA.

Náklady a poplatky

Školné za červencovou třídu se stanoví každý rok v prosinci. Poplatky za prosincovou třídu jsou vyhlašovány v červnu.

Školné za příjem v lednu a září 2020 je 87 000 EUR a příjem v lednu 2021 je 89 000 EUR. Poplatky jsou splatné ve splátkách.

Školné zahrnuje všechny tištěné materiály, přístup do knihovny INSEAD , přístup k informačním technologiím v areálu kampusu, výuku a testování jazyků *, poplatky studentské rady, přístup do tělocvičny, vizitky, tisk a zdravotní pojištění.

* Platí pouze pro určité jazyky

Kariérní možnosti

Náš globální tým v Centru pro rozvoj kariéry se věnuje podpoře vás na vaší profesní cestě od doby, než se vydáte na akademickou půdu až po ukončení studia na programu MBA.

  • 91% zaměstnaných po 3 měsících
  • 78% změněné zaměstnání (sektor, země práce nebo funkce zaměstnání)
  • Průměrný plat 109 000 USD (USD)
  • 300 společností INSEAD absolventy INSEAD
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Méně
Fontainebleau , Singapur , Abu Dhabi , San Francisco + 3 Více Méně