Magistr v ošetřovatelství - Master of Business Administration


Dvojjazyčný program MSN / MBA je program s 63 semestrálními hodinami. Tento interdisciplinární program kombinuje vedení ošetřovatelství s pracovní znalostí o obchodních a manažerských dovednostech.


Akademický kurikulum pro MSN / MBA


Studenti se dvěma stupni musí požádat o absolventskou školu, stejně jako o Graduate School of Business, po přijetí požadavků příslušných programů a být přijati ke každému, aby mohli absolvovat oba stupně. Také, pokud se akademická politika a standardy liší mezi oběma školami, zásady a normy příslušné školy se vztahují na příslušnou část duálního stupně. Kandidáti na duální stupeň musí splnit požadavky na oba stupně před ukončením studia.


Pokud osoba již dokončila titul MBA a chce získat titul MSN / MBA, musí dokončit patnáct hodin jádra MSN, šest hodin koncernu ošetřovatelské správy a dvanáct hodin zkušenosti Capstone.


Pokud osoba má titul MSN v ošetřovatelské správě a chce získat titul MSN / MBA, musí absolvovat třicet hodin základních kurzů MBA, kromě tří hodin kurzů MBA již dokončených v rámci programu MSN.


Pokud se student rozhodne nepokračovat v absolvování jednoho ze stupňů, odpovídá za zaplacení jakéhokoli rozdílu v kurzu skutečně účtovaném na základě dosažení dvojitého stupně a poměru, který by byl účtovány za kurzy aplikované na zvolený stupeň. Student bude také odpovídat za splacení všech stipendií nebo grantů získaných na základě dvojího stupně, pro které by student nebyl způsobilý na základě zvoleného stupně. Dodatečné finanční závazky musí být splněny, než může být studentovi udělen zvolený titul. Univerzita v žádném případě nevyplatí peníze, pokud student opustí dvouletý program.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Godbold Graduate School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date