Master of Business Administration (SHU MBA)

SHU MBA je jedním z prvních programů MBA v Číně, které se zavázaly k celoživotnímu rozvoji učebních osnov, které zahrnují tři kategorie modulů "Globální místní a specifické obchodní dovednosti", "Osobní rozvoj a vedení", akční učení zdůraznilo "Career Intelligence" . Kurzy osobního rozvoje a vedení a akční kurzy "Kariérní inteligence" jsou kromě kurzů globálních místních podnikatelských dovedností formulovány jako povinné kredity (asi 30-40% z celkového počtu 60 kreditů).

Glocal Excellence

Nejlépe hodnocené


v roce 2009 byl GLMBA, vlajkový program SHU MBA, zařazen mezi nejlepší programy v rámci skupiny MBA 5 a 6 v páté a šesté skupině programů MBA v Číně. SHU MBA může být prvním vzděláním MBA v Číně se zaměřením na oblast GLOBAL LOCAL : integrací globálních standardů a myšlení do místní praxe. SHU MBA využívá své společenské uznání a činnosti, aby dokázala, že je plně odhodlána poskytovat zodpovědné vzdělání, které bude podporovat každého z našich současných a budoucích studentů MBA.

Proč SHU MBA?

Průkopníkem nového vzdělávání v rámci MBA
Chcete-li odrážet vzdělávací myšlenky Šanghajské univerzity a talentových potřeb Šanghaje, my, MBA Centrum Šanghajské univerzity (SHU MBA), jsme jedním z průkopníků celostátní a globální místní MBA vzdělávání v Číně a ve světě. Po absolvování výbušné transformace od našeho založení v roce 2004 se snažíme poskytnout novou generaci vzdělání MBA prostřednictvím jedinečného a inovativního učebního modelu. Jsme odhodláni posílit naše poslání "Rozvíjení mimořádných osobností a celosvětových místních talentů, kterým můžete důvěřovat a spolupracovat" (培养 全面 发展 的, 相信 与 共事 的 Global Local 人才).


My v SHU MBA věříme, že naše vzdělání MBA je víc než jen znalostní zkušenost. Více než jen sbírka matematických modelů, faktů, dat a čísel, je to cesta, která zahrnuje mysl, tělo a ducha. Budete zde studovat společenské a obchodní vedení, a co je nejdůležitější, budete to demonstrovat. Budete procházet transformací, která vám nakonec umožní odpovědět na otázku: "Co chcete přispět k podnikání a komunitním oblastem světa?"


Správný program, pravá osoba


Chápeme, že neexistuje jediný program MBA, který by vyhovoval každému jednotlivému studentovi. Proto jsou naši žadatelé povinni porozumět svým budoucím osobním a kariérovým cílům a životnímu poslání, než budou pokračovat ve studijních programech MBA , které zahrnují Global Local MBA (Global GLMBA), Global Finance MBA (Global Finance MBA) a Globální udržitelnost MBA (Global Sustainability MBA) . Rozpoznáváme také rostoucí trend, že vzdělávání Číny v oblasti MBA se stává konkurenceschopnější, ale také stále zralejší. Proto také vítáme žádosti ze zahraničí o přípravu nové generace globálního obchodu a komunity, která by měla vyhovět i změně Číny a jejímu vzdělávání v oblasti MBA.

Inter-uzamčená cesta rozvoje kompetencí


SHU MBA se domnívá, že efektivní studijní cesta v oblasti vzdělávání MBA by měla být dobře naplánovaná a uzavírající bloky procesu budování kompetencí v rámci vysoce dynamických interakcí mezi přednáškami a kurzovými pracemi uvnitř učebny a simulovaných projektů akčního vzdělávání a mimoškolních studentských iniciativ mimo studentské sdružení, studentský klub pro rozvoj profesního rozvoje (CDC Club), studentský klub globálních výměn (GE Club) a globální studentský klub zodpovědnosti (GSR Club). Tyto učební cesty našich studentů jsou podporovány a usnadňovány důvěrnými spoluprací naší fakulty, kteří jsou (i) našimi profesory světové třídy, kteří procházejí různými obory kampusu, a (ii) našimi profesory z řad korporace a komunity vytvořenými zkušenými praktikující z reálného světa.


Naši vynikající absolventi


SHU MBA očekává, že po vynaložení plného úsilí na dokončení výukové cesty by naši vynikající absolventi MBA měli být posilováni tím, že budou mít "Global Mindsets and Vision", "Local Respects and Actions", "Integrita v osobním životě, obchodní praxi a akademické učení" Profesionalita v globálních softwarových dovednostech a specifických znalostech zaměřených na konkrétní odvětví "," Podnikání a inovace prostřednictvím silných schopností rámcování problémů a navržení více řešení "a" Vedení odpovědné za lepší a udržitelnější budoucnost jak pro rozvoj společnosti, tak pro komunitu " ukončení vzdělávací cesty SHU MBA.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 - 3 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date