Indiana University Southeast poskytuje magisterský studijní program MBA pro studenty, kteří mají zájem pokračovat ve svém vzdělávání v oblasti podnikání. Prostřednictvím tohoto programu se odborníci z podnikání rozšiřují o své znalosti, schopnost analyzovat podnikatelské alternativy důkladněji a nakonec i své příležitosti pro náročnější, odpovědnější a produktivní kariéru v podnikatelské sféře. Většina studentů MBA pracuje na profesních pozicích a pokračuje ve studiu MBA na částečný úvazek.

Cílem programu podnikatelského programu pro absolventy je zvýšit šíři znalostí podnikatelů, zlepšit schopnost jednotlivce analyzovat obchodní alternativy důkladněji a nakonec umožnit této osobě mít produktivní kariéru. Tyto cíle jsou dosaženy prostřednictvím různých aktivit, které připravují studenty na přijímání náročných a zodpovědných pozic v podnikatelské sféře.

Osnovy

Chcete-li dokončit 36 ​​kreditních hodin požadovaných pro titul MBA za dva roky, studenti by šest hodin úvěru během obou podzimních a jarních semestrů a 3 kreditní hodiny během každé z obou letních zasedání. Studenti, kteří chtějí překročit běžné zatížení, musí získat souhlas od Výboru pro politiku MBA.

Studenti obvykle absolvují studijní požadavky nejpozději do šesti let od zahájení studia MBA. Za zvláštních okolností může být studentovi uděleno povolení prodloužit studium na sedmý ročník, ale mohou být přidány další požadavky na kurikulum a stupeň. Program MBA musí být dokončen do sedmi let.

Kandidáti na titul Master of Business Administration musí splňovat následující požadavky:

  • Minimálně 36 absolvovaných kreditních hodin, z nichž každý kurz se počítá pouze jednou k promoci, pokud se v bulletinu výslovně neuvádí, že kurz může být opakován pro zápočet,
  • Minimální stupeň C (2.0) v každém kurzu,
  • Minimální stupeň B (3,0) ve všech převodních kursech přijatých Výborem pro politiku MBA,
  • Minimální kumulativní bodový bod v průměru 3,0 (B)
  • Uspokojivé dokončení komponenty služby komunity
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date