Magisterský studijní program v oboru obchodní management a management (MBA)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

 • Typ vzdělávání: Face-to-face.
 • Počet nabízených nových vstupních míst: 40
 • Vyučované jazyky: španělština - angličtina.
 • Orientační cena: 45,02 EUR za kredit.
 • Mistrovské stipendium: viz relevantní informace zde .

O

Vítejte v Master of Business Administration and Management (MBA) , kde se očekává, že student získá solidní a praktické znalosti na pokročilé úrovni v následujících oblastech: organizace a řízení společností; účetnictví; finance; marketing; obchodní zdanění; obchodní právo; a kvantitativní metody pro rozhodování.

Kromě školení v technických aspektech považujeme také za důležité, aby studenti sdělovali větší citlivost na etické aspekty obchodní funkce, jejíž potřeba se projevila zejména v důsledku současné globální hospodářské krize.

Hlavním cílem magisterského programu v oboru Podniková ekonomika a management (MBA) na Fakultě hospodářské a obchodní vědy je školení manažerů a podnikatelů schopných řídit a vést organizace v konkurenčním, globálním a dynamickém prostředí. Cílem této MBA je, aby účastníci získali globální znalosti o řízení podniku v mezinárodním prostředí, které jim umožní rozvíjet základní manažerské dovednosti pro vedení komplexních projektů ve všech typech organizací. Tímto způsobem MBA reaguje na skutečné potřeby obchodního světa.

Konečně; Naše MBA je vyvíjena z pohledu integrace manažera do podnikání. Náš přístup je velmi inovativní a přizpůsobuje se novým požadavkům trhu. Poskytuje účastníkům globální a strategickou vizi obchodní činnosti, integruje všechny provozní oblasti a nabízí účastníkům bohatou a rozmanitou škálu nástrojů řízení, které se při rozhodování setkávají.

Akademický rok 2020-21

Kurz 1

Kód Předmět Charakter Úvěry Nabízeno
600210 Analýza finančních výkazů Povinné 4.0 Jo
600206 Řízení provozu Povinné 4.0 Jo
600201 Ředitelství pro lidské zdroje Povinné 4.0 Jo
600202 Strategický směr Povinné 4.0 Jo
600200 Organizační design a chování Povinné 4.0 Jo
600237 Ekonomické prostředí (Úvod do ekonomiky) Povinné 3.0 Jo
600225 Marketingová strategie a management Povinné 4.0 Jo
600218 Firemní finance Povinné 4.0 Jo
600223 Mezinárodní finance Povinné 4.0 Jo
600240 Srovnávací zdanění Povinné 4.0 Jo
600209 Úvod do účetnictví Povinné 3.0 Jo
600222 Úvod do problematiky financí Povinné 3.0 Jo
600245 Srovnávací obchodní právo Povinné 4.0 Jo
600217 Matematika finančních operací Povinné 3.0 Jo
600248 Kvantitativní metody pro podnikání Povinné 4.0 Jo
600230 Marketingový plán Povinné 4.0 Jo

Kurz 2

Kód Předmět Charakter Úvěry Nabízeno
600231 Přesvědčivá marketingová komunikace (reklama, propagace a public relations) Volitelné 3.0 Jo
600204 Obchodní tvorba Volitelné 3.0 Jo
600208 e-Business Volitelné 3.0 Jo
600219 Fúze, akvizice a oceňování podniků Volitelné 3.0 Jo
600251 Angličtina (schopnosti finančního výkaznictví) Povinné 3.0 Jo
600203 Internacionalizace a řízení nadnárodní společnosti Volitelné 3.0 Jo
600243 Firemní daňové plánování Volitelné 3.0 Jo
600252 Vnější praxe Vnější praxe 12,0 Jo
600254 Diplomová práce (MBA) Diplomová práce 6.0 Jo

objektivní

Školení pro konkurenční, globální a dynamická prostředí prostřednictvím analýzy reálných situací ve společnostech s praktickým základem v organizaci a řízení, účetnictví, finance, marketing, zdanění podniků, obchodní právo a rozhodování.

příjemci

Nejsou stanoveny žádné prioritní trasy pro přístup k magisterskému programu Business Administration and Management (MBA) . Úvodní kurz je zaměřen na řešení základních instrumentálních znalostí, jejichž neznalost by zabránila úspěšnému využívání MBA. Přijetí bude provedeno prostřednictvím výběrového řízení, ve kterém bude hodnocen akademický záznam, bude proveden osobní pohovor, životopis, přiměřenost profilu kandidáta k cílům a obsahu programu, znalost jazyků (zejména (Anglicky) a další zásluhy.

Proč studovat tohoto mistra?

MBA nabízí studentům široké znalosti o všech obchodních funkcích, a tak mít možnost mít přehled o řízení společnosti na výkonné úrovni pro správné rozhodování.

Požadavky na přijetí pro magisterské studium

Nedovolující univerzitní mistři

 • Vlastnit některý z následujících titulů:
  • Oficiální španělský univerzitní titul .
  • Titul vydaný institucí Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA) a opravňující v zemi vydání přístup k magisterskému vzdělání.
  • Název vzdělávacích systémů mimo EHEA, který v zemi vydání uděluje oprávnění k přístupu k magisterskému vzdělání, homologované nebo prohlášené za rovnocenné s titulem a akademickou úrovní titulu nebo titulu Ministerstvem školství a odborné přípravy . V případě, že uvedená homologace nebo rovnocennost nebude postačovat, bude nutné, aby tato univerzita udělila oprávnění nebo povolení k přístupu .
 • Nebo se účastní kurzu, ve kterém předběžně přijímáte studia vedoucí k získání některého z předchozích titulů, a je schopen prokázat jeho získání do 30. září 2020 .
 • Kromě toho musí studenti ze zahraničních vzdělávacích systémů, jejichž mateřský jazyk se liší od španělštiny, prokázat úroveň B2 španělského jazyka (nebo vyšší) . Přijaté akreditace a příslušné informace.
 • Specifické požadavky, které může mít kterýkoli z požadovaných mistrů. Můžete si ji prohlédnout přístupem na webovou stránku hlavního serveru.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Universidad Complutense de Madrid (UCM) je instituce s dlouhou historií a širokým sociálním uznáním, která usiluje o to, aby patřila mezi první univerzity v Evropě a upevnila se jako referenční středi ... Čtěte více

Universidad Complutense de Madrid (UCM) je instituce s dlouhou historií a širokým sociálním uznáním, která usiluje o to, aby patřila mezi první univerzity v Evropě a upevnila se jako referenční středisko pro latinskoamerický kontinent. Méně