Magisterský titul v oboru řízení a obchodní administrativa

Všeobecné informace

Popis programu

obchodní

Představení

Fakulta ekonomicko-Business of UDC nabídek Master in Management a Business Administration (MBA) zaměřena především navýsost praktický výcvik v oblasti řízení podniku.

Proč studovat na míru

Základním Přitažlivost tohoto magisterského programu je jeho výuka metodologie, hlavně orientovanou analýzu a řešení reálných problémů, které obchodní manažeři musí čelit ve své každodenní praxi.

V případě, že vývoj dynamických účastnických skupin, které obnoví skutečné fungování společnosti je klíčovým prvkem metodiky výuky. Postupy a workshopy řízení jsou vzdělávací příspěvky velkou dynamiku a zájem na studenta, který chce mít školení na vysoké úrovni ve světě řízení podniku.

Co se naučíte

MBA si klade za cíl rozvíjet u studentů sadu klíčových kompetencí, z nichž obecné i specifické dovednosti, jsou následující:

 • Mají znalosti a porozumění, které poskytuje základ nebo příležitost pro originalitu při vývoji a / nebo aplikování myšlenek, často v kontextu výzkumu.
 • Studenti mohou uplatnit své nabyté znalosti a řešení problémů kapacity pro nové či neznámém prostředí v širších (či multidisciplinárních) souvislostech týkajících se jejich oboru.
 • Studenti jsou schopni integrovat poznatky a čelit složitosti dělat úsudky na základě informací, které byly neúplné nebo omezeno, zahrnuje úvahy o sociálních a etických povinností souvisejících s používáním svých znalostí a rozsudků
 • Studenti mohou sdělit své závěry a znalosti a konečný důvody, které podporují pro odborníky a laiky jasným a jednoznačným způsobem.
 • Student musí mít schopnosti učení, které jim umožní pokračovat ve studiu takovým způsobem, který bude do značné míry sebeřízené, či nikoli.

struktura studie

Jedním ze základních pilířů Master of Business Administration a management MBA je konstantní spolupráce s firmami, obchodních institucí a profesionálních manažerů. Výcvik je plně zaměřena do praxe, a to je metodika Proba učení musí vycházet z profesionálních trenérů odpovědných za řízení případů nabízených studentům.

Základním cílem je, aby MBA se stává mezistupeň mezi akademickou a podnikání. K tomu, že se snaží vytvořit aleje spolupráce, které umožňují i ​​přístup na trh práce, jako je změna směru jízdy na tomto trhu.

kurzy

 • Manažerské semináře
 • Business game
 • analýza životního prostředí
 • obchodní právo
 • Marketing management
 • finanční řízení
 • Obecný management
 • Umístění
 • Řízení lidských zdrojů
 • Vedení Family Business
 • Informační systémy. řízení ICT

Master práce práce

 • Master práce práce

odborné a akademické výstupy

profesionální prostředí, ve kterém se nachází

Budeme vyškolit odborníky pro řízení podniku, kteří potřebují rozvíjet jejich profese vyznačují komplexním a dynamickém prostředí.

V tomto smyslu bude robustní trénink být kombinovány v klasických oblastech řízení (obchodní, výrobní, organizace, finance, logistika, informační systémy, atd) s praktickou orientací samozřejmě činí atraktivní volbou pro studenty, kteří vás chtějí zaměřit svou profesní život pro společnost.

odborné a akademické výstupy

Tento magisterský stupeň poskytuje přístup k doktorském programu uskutečňovaném na fakultě ekonomie a podnikání na UDC.

Kromě toho budou absolventi MBA být způsobilý k držení manažerských pozicích v podnicích a organizacích v oblasti řízení různých funkčních oblastí a provádět iniciativy v podnikání.

Doporučená profil

Student Master in Business Administration (MBA) bude s výhodou absolventem v oboru Business Administration, obchodních studií a ekonomie. Dále je zaměřena na libovolné vysoké škole absolvent, který chce rozvíjet svou kariéru ve světě řízení podniku.

Požadavky na společné přístupové

Pro přístup k oficiálním magisterské studium bude nutné držet španělské oficiální vysokoškolské vzdělání nebo jiný vydané instituce vyššího vzdělávání v rámci EHEA, který opravňuje země, které vydávají kvalifikace pro přijetí do magisterského studia.

Mohou také přístup k absolventům mimo vzdělávacích systémů European Higher Education Area, bez souhlasu svých titulů, po kontrole UDC, které osvědčí úroveň vzdělání rovnocenné s odpovídajícími oficiálních španělský vysokoškolským vzděláním a posílit v zemi vydání kvalifikace pro přijetí na postgraduální studium. Přístup tímto způsobem neznamená v žádném případě schválení předchozího titulu v držení dotyčné osoby nebo o její uznání za jiným účelem než k výkonu pána učení účelům.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Čtěte více

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Méně
Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Více Méně