Magisterské studium v oboru Podniková ekonomika a management (prezenční MBA) \ t

Všeobecné informace

Popis programu

Více než 75% firem vyžaduje profesionální profily s dovednostmi a znalostmi v oblasti řízení podniků, schopnými činit rozhodnutí, převzít odpovědnost, pracovat jako tým, zaujmout vedení a správně komunikovat.

V loňském roce bylo ve Španělsku najato přibližně 16 000 profesionálů s tímto profilem. Ve studii poradenské společnosti Mckinsey je zjištěn značný nedostatek odborných dovedností: 27% podniků v zemích EU zanechává neobsazené pozice z důvodu nedostatku odborných dovedností.

Z tohoto důvodu IMF Business School MBA IMF Business School na plný úvazek, který poskytuje potřebné znalosti pro rozvoj těchto dovedností.

 • 580 kontaktních hodin a 10 modulů doprovázených závěrečným projektem.
 • Prakticky praktické a podporované v reálných případech.
 • S kulatými stoly mezi studenty a prominentními odborníky z dotčených oblastí.
 • S exkluzivními mistrovskými kurzy posiluje každý z modulů se skutečnými zkušenostmi aktivních profesionálů.
 • Intenzivní síťový program.
 • Zaručené praxe v Madridu.

CÍLE PRVNÍHO MBA - Magistr z Podnikové správy a managementu

Hlavním cílem Master of Business Administration a managementu (MBA) na plný úvazek je, aby student získal znalosti a dovednosti potřebné k výkonu funkce řízení podniku, podporovat skutečné vytváření sítí mezi studenty a učiteli. Obsah školení vychází ze současných praktických případů. Potřebné technické znalosti jsou asimilovány k výkonu rozhodování v různých oblastech společnosti, jako jsou marketing, lidské zdroje a finanční oddělení.

Student, také:

 1. Analyzujte základy strategického managementu, který studuje jeho základy, konkurenční analýzu životního prostředí, aby vás připravil na formulaci, implementaci a monitorování úspěšné strategie řízení.
 2. Bude vytvořen tak, aby jako manažer byl schopen vyhodnotit vhodnost obchodní strategie, analyzovat marketingový plán, na kterém je založen, rozhodovat o nejvhodnějších marketingových kanálech atd. a tím zaručit požadované výsledky vaší společnosti.
 3. Získá základní znalosti pro správný výkon Operačního managementu společnosti a bude kvalifikován k tomu, aby byl schopen zkoumat nebo zpracovávat Logistický a výrobní plán, jakož i pro integraci řídicích a informačních systémů v dané společnosti. ,
 4. Jako budoucí manažer budete přistupovat k disciplínám specifickým pro řízení lidských zdrojů, které vám poskytnou potřebné technické zdroje pro řízení a koordinaci této oblasti ve vaší společnosti.
 5. Přizpůsobí potřebné finanční znalosti k provedení ekonomicko-finanční analýzy situace společnosti, která jí umožní přijímat strategická rozhodnutí se zárukami úspěchu.
 6. Získáte potřebné znalosti pro řízení a řízení různých disciplín, které umožňují správné fungování společnosti, dominující základním směrům tvorby a realizace každého z nich.

Metodika a vyhodnocování

METODIKA

Modalita: On-site v Madridu
Doba trvání: 8 měsíců 1 projektu
Začátek: 20. února 2017
Zasedání: 4 hodiny denně od pondělí do pátku
Intenzivní síťový program

Program se skládá z 10 modulů vyučovaných v 580 kontaktních hodinách, doprovázených závěrečným projektem. Obsah školení vychází ze současných praktických případů.

S kulatými stoly mezi studenty a vynikajícími odborníky z dotčených oblastí, kromě exkluzivních mistrovských kurzů pro posílení každého z modulů se skutečnými zkušenostmi aktivních profesionálů.

HODNOCENÍ

Průběžné hodnocení, jak bylo dosaženo pokroku ve studiu této MBA. Každý modul je hodnotitelný kombinací účasti, zkoumání a vývoje praktických případů.

Stejně tak je nutné připravit Závěrečný projekt, který bude předložen soudu po ukončení magisterského studia.

Závěrečné získání magisterského titulu na univerzitě v Nebriji a magisterského studia na IMF Business School je podmíněno absolvováním každého modulu a přípravou diplomové práce.

Pracovní příležitosti

Na konci tohoto MBA se můžete naučit:

 • Ředitel nebo ředitel společnosti.
 • Strategický konzultant v různých oblastech společnosti.
 • Zodpovědný za rozvoj podnikání.
 • Ředitel obchodních, obchodních nebo marketingových oblastí.
 • Produktový manažer
 • Správce značek
 • Vyšetřovatel nebo analytik správy aktiv.
 • Podnikatel

Studenti mají profesionální příležitosti v hlavních sektorech ekonomiky: finance, maloobchod, cestovní ruch, průmysl, telekomunikace, spotřeba, média, poradenství, zdravotnictví, obchodní služby a tak dále. Jsou také způsobilí k výkonu své práce ve všech funkčních oblastech společnosti: finanční oddělení, HR, marketing, nákup atd.

Garantované postupy

IMF garantuje praxi v Madridu pro studenty MBA na plný úvazek.

Mezi podniky, s nimiž má IMF dohody o spolupráci v oblasti vzdělávání v oblasti odborné přípravy, patří:

Partners114

Cena a stipendia

V IMF nabízíme našim studentům skvělé platební možnosti:

 • Až 50% stipendia
 • Financování až 12 měsíců bez úroků nebo bankovního zásahu (viz podmínky)
 • Způsob platby: Hotovost (sleva 5%) / bezúroční splátka
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects ... Čtěte více

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects we teach. We want to grow with you. The aim is to ensure a high level of satisfaction of our customers through personalized attention and excellence in service quality. This objective requires continuous improvement in the technical and material resources, and maximum involvement of all staff training to IMF is a different experience. Méně
Madrid , Valencia , Sevilla + 2 Více Méně

Akreditace